d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1195319541955195619574765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 18 2016 12:55pm
Quote (Senee @ Oct 18 2016 08:37pm)
?
legalább nem akar nyaralni meg buliba menni


de mást se tud :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 18 2016 12:55pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 18 2016 07:12pm)
XD

igen XD


XD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 18 2016 12:55pm
Quote (sylke @ Oct 18 2016 07:20pm)
az vagy 20 év wow



Ki akar meg annyi ideig elni
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 18 2016 03:40pm
Eszrevettetek hogy a fekak mindenrol csinalnak reaction videot? Kurva idegesito ki a fasz akar ugy megnezni valamit hogy kozben toljak ala nigga szoveget hogy ez milyen fasza nemertem :mellow:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 18 2016 03:50pm
Quote (Senee @ 18 Oct 2016 20:34)
nekem nem kell magasabb, 178cm vagyok
szeretem ha legalább 20 centivel magasabb vagyok és utálom ha egy nő magasabb nálam

alapból kisebbségérzésem van és sokat segít rajt ha nagyobbnak érzem magam


wtf azt hittem te ilyen 190 vagy valamiert
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 18 2016 03:59pm
mar megint mi a faszert volt inappropriate nem ertem
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 18 2016 04:02pm
Quote (DukeFrostler @ 18 Oct 2016 22:40)
Eszrevettetek hogy a fekak mindenrol csinalnak reaction videot? Kurva idegesito ki a fasz akar ugy megnezni valamit hogy kozben toljak ala nigga szoveget hogy ez milyen fasza nemertem :mellow:


engem akkor triggerelt amikor rákerestem kanye west új albumára és csak olyan videók jelentek meg hogy valami széttetovált néger csávó felveszi a reakcióit miközben hallgatja hifiről az albumot
és ilyen többszázezres nézettség
oké
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 18 2016 04:09pm
kinyitom az ablakot azt bejön 3 légy és itt zümmögnek
sikeresen lebasztam az egyik hangfalat a helyéről miatta és most nem bírom visszakalapálni a szöget a vasbetonba
rohadt gecik miért nem döglenek már meg hát mindjárt november van


szomszédok biztos örülnek 0:10kor kalapáltam
xD

This post was edited by Senee on Oct 18 2016 04:10pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 18 2016 04:17pm
Quote (Senee @ 19 Oct 2016 00:09)
kinyitom az ablakot azt bejön 3 légy és itt zümmögnek
sikeresen lebasztam az egyik hangfalat a helyéről miatta és most nem bírom visszakalapálni a szöget a vasbetonba
rohadt gecik miért nem döglenek már meg hát mindjárt november van


szomszédok biztos örülnek 0:10kor kalapáltam
xD


"már megint éjfélkor áll neki kalapálni ez az idióta, beszarok"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 18 2016 04:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 18 2016 11:17pm)
"már megint éjfélkor áll neki kalapálni ez az idióta, beszarok"


mind1 a javarésze nyugdíjas, majd kialusszák magukat napközben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195319541955195619574765Next
Add Reply New Topic New Poll