Quote (Taszilo.^ @ Aug 17 2013 08:11pm)
sry, elmentem futni, aztan meg raebresztettek arra, hogy holnap az utra kene vmi kaja is, persze itthon megint nincs semmi, szoval bevasarlokorut indul, de kb haromnegyed ora mulva itt vagyok
Taszilo.^
45 minutes, 23 seconds ago
mehet