d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1195019511952195319542724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 14 2013 02:33pm
Quote (RRC @ Aug 14 2013 09:30pm)
áh, egyre ne rakd fel, inkább nézem ezt a challenger ligát


ha mukodik, akkor kesobb tudunk jatszani barmennyit, csak ma mar keso van (am fel van rakva, csak ketseges, hogy hozzaferek-e az accomhoz)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 14 2013 02:45pm
online vagyok, 1 pw reset megoldotta
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2013 04:07pm
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg... :D undorito egy meccs volt
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 14 2013 04:19pm
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 23:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg... :D undorito egy meccs volt


gondolom a 6éves öccse játszott.. Kevin a commentator a WCS-en :D FUCK YEAAA! Végre visszatért :D

This post was edited by Edem on Aug 14 2013 04:21pm
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 14 2013 04:19pm
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 23:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg... :D undorito egy meccs volt


:love: Kevin

This post was edited by Edem on Aug 14 2013 04:21pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 14 2013 04:25pm
Quote (Fej @ 15 Aug 2013 00:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg... :D undorito egy meccs volt


játszol velem egyet valamikor? ha van időd

lehetőleg holnap, mert most nézem egy kis streamet, aztán lefekszem

This post was edited by RRC on Aug 14 2013 04:26pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2013 04:02am
Quote (RRC @ Aug 14 2013 11:25pm)
játszol velem egyet valamikor? ha van időd

lehetőleg holnap, mert most nézem egy kis streamet, aztán lefekszem


este játszhatunk
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 16 2013 04:53am
létezik ebbe a gémbe lagswitch? annyira laggoltam egy terran ellen, hogy a dropshipjeim meghaltak mielőtt kidobtam volna a unitokat

az elejétől fogva

ts-en normális pingem volt, utána direkt mentem egy bot gémet és ott is normális
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 16 2013 07:08am
Quote (RRC @ 16 Aug 2013 11:53)
létezik ebbe a gémbe lagswitch? annyira laggoltam egy terran ellen, hogy a dropshipjeim meghaltak mielőtt kidobtam volna a unitokat

az elejétől fogva

ts-en normális pingem volt, utána direkt mentem egy bot gémet és ott is normális


nem tudok róla. tegnap nekem is lagolt 1-2 meccsen ,de egy fél perces pause után minden jó volt.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 16 2013 12:24pm
ererce jon 2v2-zni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1195019511952195319542724Next
Add Reply New Topic New Poll