☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
1950
1951
1952
1953
1954
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366963
Replies: 27238
Track Topic
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#19511
Aug 14 2013 02:33pm
Quote (RRC @ Aug 14 2013 09:30pm)
áh, egyre ne rakd fel, inkább nézem ezt a challenger ligát
ha mukodik, akkor kesobb tudunk jatszani barmennyit, csak ma mar keso van (am fel van rakva, csak ketseges, hogy hozzaferek-e az accomhoz)
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#19512
Aug 14 2013 02:45pm
online vagyok, 1 pw reset megoldotta
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#19513
Aug 14 2013 04:07pm
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg...
undorito egy meccs volt
Edem
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
6,075.00
#19514
Aug 14 2013 04:19pm
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 23:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg...
undorito egy meccs volt
gondolom a 6éves öccse játszott.. Kevin a commentator a WCS-en
FUCK YEAAA! Végre visszatért
This post was edited by Edem on Aug 14 2013 04:21pm
Edem
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
6,075.00
#19515
Aug 14 2013 04:19pm
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 23:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg...
undorito egy meccs volt
Kevin
This post was edited by Edem on Aug 14 2013 04:21pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19516
Aug 14 2013 04:25pm
Quote (Fej @ 15 Aug 2013 00:07)
ismét bevertem egy gmet, platinas accrol, 1 base playt tol, hellion es double proxy sg...
undorito egy meccs volt
játszol velem egyet valamikor? ha van időd
lehetőleg holnap, mert most nézem egy kis streamet, aztán lefekszem
This post was edited by RRC on Aug 14 2013 04:26pm
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#19517
Aug 15 2013 04:02am
Quote (RRC @ Aug 14 2013 11:25pm)
játszol velem egyet valamikor? ha van időd
lehetőleg holnap, mert most nézem egy kis streamet, aztán lefekszem
este játszhatunk
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19518
Aug 16 2013 04:53am
létezik ebbe a gémbe lagswitch? annyira laggoltam egy terran ellen, hogy a dropshipjeim meghaltak mielőtt kidobtam volna a unitokat
az elejétől fogva
ts-en normális pingem volt, utána direkt mentem egy bot gémet és ott is normális
Edem
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
6,075.00
#19519
Aug 16 2013 07:08am
Quote (RRC @ 16 Aug 2013 11:53)
létezik ebbe a gémbe lagswitch? annyira laggoltam egy terran ellen, hogy a dropshipjeim meghaltak mielőtt kidobtam volna a unitokat
az elejétől fogva
ts-en normális pingem volt, utána direkt mentem egy bot gémet és ott is normális
nem tudok róla. tegnap nekem is lagolt 1-2 meccsen ,de egy fél perces pause után minden jó volt.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#19520
Aug 16 2013 12:24pm
ererce jon 2v2-zni?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1950
1951
1952
1953
1954
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact