☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
1949
1950
1951
1952
1953
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366991
Replies: 27238
Track Topic
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#19501
Aug 14 2013 08:05am
ha péter szerez nekem soulkey replayt elveszem feleségül
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19502
Aug 14 2013 08:11am
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 16:05)
ha péter szerez nekem soulkey replayt elveszem feleségül
írtam neki twitchen meg twitteren, innentől nem rajtam múlik
Edem
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
6,075.00
#19503
Aug 14 2013 10:00am
Quote (Fej @ 14 Aug 2013 15:05)
ha péter szerez nekem soulkey replayt elveszem feleségül
A minimum egy szopás!
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19504
Aug 14 2013 10:36am
"drops are stupid" - random protoss 2013
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19505
Aug 14 2013 10:56am
valaki egy kis fun 2v2?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#19506
Aug 14 2013 02:13pm
Fasz kivan a brutál defenzív játékosokkal.
Már ezer éve semmi esélye nincsen, de még fél óra mire ledaráljuk.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19507
Aug 14 2013 02:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Aug 2013 22:13)
Fasz kivan a brutál defenzív játékosokkal.
Már ezer éve semmi esélye nincsen, de még fél óra mire ledaráljuk.
játszunk 2v2?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#19508
Aug 14 2013 02:15pm
Quote (RRC @ 14 Aug 2013 22:14)
játszunk 2v2?
Én béna vagyok, jobb szeretek velem egy szinten lévőkkel játszani.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#19509
Aug 14 2013 02:28pm
Quote (RRC @ Aug 14 2013 09:14pm)
játszunk 2v2?
ha akarsz en tolok veled 1-et, ha mukodesre tudom birni sc2-t, a multkori emailekkel nem tom mivan, be lehet-e jelentkezni
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19510
Aug 14 2013 02:30pm
Quote (Taszilo.^ @ 14 Aug 2013 22:28)
ha akarsz en tolok veled 1-et, ha mukodesre tudom birni sc2-t, a multkori emailekkel nem tom mivan, be lehet-e jelentkezni
áh, egyre ne rakd fel, inkább nézem ezt a challenger ligát
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1949
1950
1951
1952
1953
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact