d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1194195196197198473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 20 2021 04:43pm
Quote (Smat @ 21 Oct 2021 00:42)
Nem.
Igen.
29-30 lldre 2 sorc, fcr, life, mana, rep life amukat szoktak venni, az 1 sorc miatt viszont ez nagyon entry level szoval nem nagyon fognak ugrani a vevok.
Illetve lld sorc elegge trash, nem is emlekszem hogy barmilyen sorc megcsapta volna a palamat.
Budget entry lld amunak jo, de a +1 lehuzza szoval en par szaz fgre saccolom max, de meg nincs normalis lld szoval siman lehet hogy valami fish megveszi tobbert is, en max 100-at adnek erte ha demens lennek es lld sorcot csinalnek banatomban.


köszi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 20 2021 04:52pm
Quote (Anarkin @ 21 Oct 2021 06:43)
köszi


Azt elfelejtettem mondani hogy a 2 sorc az = 2 cold/fire/light-ot jelent, nem 2 sorc = barmilyen skill.
Koran van meg.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 20 2021 05:15pm
Quote (Smat @ 21 Oct 2021 00:52)
Azt elfelejtettem mondani hogy a 2 sorc az = 2 cold/fire/light-ot jelent, nem 2 sorc = barmilyen skill.
Koran van meg.


👍
itt meg késő 😅
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 20 2021 05:42pm
behaltak az arak, lehet menni poezni
penteken ugyis jon az uj liga
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 20 2021 07:44pm
meglett az eni, úgyh egyből letoltam 30 nilát 8 playerben
hát ennyire rég izzadtam meg 5 dest keyért
elfelejtettem h milyen karival játszom
de nem volt rip!

/u: egy dolog vicces mód beugrott elsőre így 10 év távlatában is: zöld felhőben nem mozgunk 😅

This post was edited by Anarkin on Oct 20 2021 07:46pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 21 2021 02:33am
tegnap unid annit már nem tudtam eladni 4.5ért lel, ennyit anni huntrol

megvárom mennyit esnek az árak mához 1 hétre és elkezdek költekezni, megcsinálom a kis zerkeremet, hadd potyogjanak kettesével a griffonok

This post was edited by Fej on Oct 21 2021 02:34am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 21 2021 02:41am
Quote (Fej @ Oct 21 2021 10:33am)
tegnap unid annit már nem tudtam eladni 4.5ért lel, ennyit anni huntrol

megvárom mennyit esnek az árak mához 1 hétre és elkezdek költekezni, megcsinálom a kis zerkeremet, hadd potyogjanak kettesével a griffonok


Az emberek kezdenek rájönni, hogy ~2000 fg-be kerül egy PVE spot.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2021 03:22am
Quote (-joey- @ 21 Oct 2021 10:41)
Az emberek kezdenek rájönni, hogy ~2000 fg-be kerül egy PVE spot.


nagyjabol ez.
Member
Posts: 8,281
Joined: Feb 15 2005
Gold: 965.52
Oct 21 2021 03:47am
2 soj aktuális áron fair belépő, viszont csodálkoznék ha jövőhéttől is működnének még 3 soj entry runok.
1 sojjal rengeteg a user, sokkal nagyobb az ip leak esélye, sokaknak nem maradna game

jelenlegi "ladderben" szerintem a minimum ára az anninak simán meghúzható sojprice*4 körül
persze ha jön valami dupe vagy bot akkor ez is változhat

jövőhét végétől lesz érdekes a piac, amikor már nincs massziv sellout poe launch miatt.. no meg a blizzard banhullám is generál még nemi vásárlói igényt :)
annyira nem kell aggódni szerintem :)

This post was edited by last-emperor on Oct 21 2021 03:48am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2021 04:15am
Quote (last-emperor @ 21 Oct 2021 11:47)
2 soj aktuális áron fair belépő, viszont csodálkoznék ha jövőhéttől is működnének még 3 soj entry runok.
1 sojjal rengeteg a user, sokkal nagyobb az ip leak esélye, sokaknak nem maradna game

jelenlegi "ladderben" szerintem a minimum ára az anninak simán meghúzható sojprice*4 körül
persze ha jön valami dupe vagy bot akkor ez is változhat

jövőhét végétől lesz érdekes a piac, amikor már nincs massziv sellout poe launch miatt.. no meg a blizzard banhullám is generál még nemi vásárlói igényt :)
annyira nem kell aggódni szerintem :)


sztem mar most is csomo 1-2sojos user azt csinalja, hogy osszedobjak 4-5en, es 1 ember 'nevez' csak be
es akkor nem beszeltunk azokrol, akik tobb keyyel jonnek

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 21 2021 04:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194195196197198473Next
Add Reply New Topic New Poll