2 soj aktuális áron fair belépő, viszont csodálkoznék ha jövőhéttől is működnének még 3 soj entry runok.
1 sojjal rengeteg a user, sokkal nagyobb az ip leak esélye, sokaknak nem maradna game
jelenlegi "ladderben" szerintem a minimum ára az anninak simán meghúzható sojprice*4 körül
persze ha jön valami dupe vagy bot akkor ez is változhat
jövőhét végétől lesz érdekes a piac, amikor már nincs massziv sellout poe launch miatt.. no meg a blizzard banhullám is generál még nemi vásárlói igényt

annyira nem kell aggódni szerintem
This post was edited by last-emperor on Oct 21 2021 03:48am