d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11941951961971984765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 7 2015 04:02pm
Quote (Senee @ Jul 7 2015 10:59pm)


Egyszer csaj ravett hogy üljek ra egy ilyesmire, annyira orditoztam hogy elment a hangom.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2015 04:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 8 Jul 2015 00:02)
Egyszer csaj ravett hogy üljek ra egy ilyesmire, annyira orditoztam hogy elment a hangom.


kroxteján))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 7 2015 04:05pm
Quote (RRC @ Jul 7 2015 11:04pm)
kroxteján))


jöhettel volna cszni )))

elmeny volt megint wh stack ellen ))
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 04:06pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 Jul 2015 23:05)
jöhettel volna cszni )))

elmeny volt megint wh stack ellen ))


)))))))))))))))))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2015 05:45pm
Quote (Karan2_Returned @ 8 Jul 2015 00:05)
jöhettel volna cszni )))

elmeny volt megint wh stack ellen ))


nincs időm játékokra
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 7 2015 06:15pm
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 17:12)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.



Persze ez a filmekben teljesen jol mukodik meg amugy tok vagany dolog de azert azt megneznem hogy mikor csinalnad meg. En amikor most hazajottem es 24 ora utan 6000kmel arrebb hajtottam le a fejem kicsit elgondolkodtam mennyire jelentektelen es apro lenyek vagyunk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 11:34pm
Quote (Senee @ 7 Jul 2015 23:59)


siman, <3 vidampark
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 11:38pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 8 2015 05:34am)
siman, <3 vidampark


nézd meg a végső állomás 3-at
vagy 2
már nem emlékszem melyikbe volt

hehe
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 8 2015 01:04am
Quote (Namechange @ Jul 8 2015 01:15am)
Persze ez a filmekben teljesen jol mukodik meg amugy tok vagany dolog de azert azt megneznem hogy mikor csinalnad meg. En amikor most hazajottem es 24 ora utan 6000kmel arrebb hajtottam le a fejem kicsit elgondolkodtam mennyire jelentektelen es apro lenyek vagyunk


Amúgy is elég sokat utazok, már hozzászoktam. Mondjuk az 1-2 napos kiküldetések tényleg fárasztók tudnak lenni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11941951961971984765Next
Add Reply New Topic New Poll