Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 17:12)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.
Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.
Persze ez a filmekben teljesen jol mukodik meg amugy tok vagany dolog de azert azt megneznem hogy mikor csinalnad meg. En amikor most hazajottem es 24 ora utan 6000kmel arrebb hajtottam le a fejem kicsit elgondolkodtam mennyire jelentektelen es apro lenyek vagyunk