d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1194195196197198327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 11:46am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 27 2014 06:45pm)
Gondolom, aki ilyeneket akar, annak van annyi esze, hogy utánanéz. Nem csak várja, hogy érkezzen postán a repjegy meg a della. Aki meg nem néz utána egy ilyennek annak ez az első rosta.

Btw küldj nekik kurvaanyázós mailt miatta.

Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy te miért jársz így minden egyes ügyintézésnél, minden egyetemen...


most nem maradtam le a határidőről, hahh
meg amúgysem lenne nagy was ist das, mennék 3. évben

de ha már így megszakértetted
erasmusos intézményeknél miért lehet kínát, meg amerikát megjelölni? Azt hittem erasmus csak EU only

ja az neme rasmus hanem BILATERALIS

This post was edited by Vismajor on Nov 27 2014 11:48am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 27 2014 12:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Nov 2014 19:45)
Gondolom, aki ilyeneket akar, annak van annyi esze, hogy utánanéz. Nem csak várja, hogy érkezzen postán a repjegy meg a della. Aki meg nem néz utána egy ilyennek annak ez az első rosta.

Btw küldj nekik kurvaanyázós mailt miatta.

Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy te miért jársz így minden egyes ügyintézésnél, minden egyetemen...


hihetetlen de egyetértek veled
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 27 2014 01:10pm
Quote (sylke @ 27 Nov 2014 20:09)
hihetetlen de egyetértek veled


világvége
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 27 2014 01:12pm
Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 18:46)
most nem maradtam le a határidőről, hahh
meg amúgysem lenne nagy was ist das, mennék 3. évben

de ha már így megszakértetted
erasmusos intézményeknél miért lehet kínát, meg amerikát megjelölni? Azt hittem erasmus csak EU only

ja az neme rasmus hanem BILATERALIS


Elsoskent mehetsz Erasmusozni wat ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 01:31pm
Quote (josheide @ Nov 27 2014 08:12pm)
Elsoskent mehetsz Erasmusozni wat ?


Nem
de most kell leadni a jelentkezést A JÖVŐ TAVASZI félévre, tiszta rák
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2014 01:47pm
Quote (josheide @ 27 Nov 2014 21:12)
Elsoskent mehetsz Erasmusozni wat ?


elkölti kint a diákhitel nagy részét és mi fizetjük vissza, mert ő fogyatékos
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 27 2014 02:35pm
életke, 3 tantárgy választ el a diplomácskától, és a tanár az egyikből miután mind2 zhm 80% lett letiltotta az aláirást, gondom véletlen elbaszta, de legalább 3hete nem érem el konzultáción mert pihenget :~)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2014 02:39pm
Quote (rapiddani @ 27 Nov 2014 21:35)
életke, 3 tantárgy választ el a diplomácskától, és a tanár az egyikből miután mind2 zhm 80% lett letiltotta az aláirást, gondom véletlen elbaszta, de legalább 3hete nem érem el konzultáción mert pihenget :~)


raadasul a matchmaking is fos
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2014 04:31pm
Quote (Vismajor @ Nov 27 2014 05:19pm)
tfw ma tudtam meg, h holnap délig kell leadni az erasmus jelentkezést, jövő tavaszi félévre is
a faszombabele, hogy kibaszott gólyabálról tudnak neptun üzenetet küldeni, de erről nem


Vismajor szabika multija
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 04:46pm
Quote (xGurke @ Nov 27 2014 11:31pm)
Vismajor szabika multija


nekem is voltak ilyen feeljeim
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194195196197198327Next
Add Reply New Topic New Poll