Quote (CyberPunk666 @ Nov 27 2014 06:45pm)
Gondolom, aki ilyeneket akar, annak van annyi esze, hogy utánanéz. Nem csak várja, hogy érkezzen postán a repjegy meg a della. Aki meg nem néz utána egy ilyennek annak ez az első rosta.
Btw küldj nekik kurvaanyázós mailt miatta.
Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy te miért jársz így minden egyes ügyintézésnél, minden egyetemen...
most nem maradtam le a határidőről, hahh
meg amúgysem lenne nagy was ist das, mennék 3. évben
de ha már így megszakértetted
erasmusos intézményeknél miért lehet kínát, meg amerikát megjelölni? Azt hittem erasmus csak EU only
ja az neme rasmus hanem BILATERALIS
This post was edited by Vismajor on Nov 27 2014 11:48am