d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1194195196197198257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 17 2011 10:19am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2011 17:18)
sztem sokan megcuccolnának gyorsan. de nekem nincs d3 karim.


aha

/e le fu floodban

This post was edited by Oberon_os on Mar 17 2011 10:19am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2011 10:20am
noobok vagytok, én már a d3al tolom, ,mert az apukám a blizzardnál dolgozik.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 17 2011 10:21am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2011 17:20)
noobok vagytok, én már a d3al tolom, ,mert az apukám a blizzardnál dolgozik.


és land roverrel jár be
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2011 10:22am
Quote (Oberon_os @ 17 Mar 2011 17:21)
és land roverrel jár be


freelanderrel.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 17 2011 10:45am
2 post között valaki igazán segíthetett volna : (
na mind1 már
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 17 2011 10:51am
Quote (LindaPpP @ Mar 17 2011 05:45pm)
2 post között valaki igazán segíthetett volna : (
na mind1 már


én akartam, de sajna w7em van és ha elinditom a d2őt 5 perc mire elindul
te meg gyors menetet akarrtál, szóval tudtam, hogy nem én vagyok a te embered
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2011 07:53am
Pvphez sorcnak melyik a legjobb cold armor? Tudom hogy kb semmi jelentosege az armornak, de szeretnek venni egy memoryt, es jott minden fele offer, mindenfele armorral, nem tudok valsztani :/
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Mar 19 2011 07:57am
Quote (Fej @ 19 Mar 2011 15:53)
Pvphez sorcnak melyik a legjobb cold armor? Tudom hogy kb semmi jelentosege az armornak, de szeretnek venni egy memoryt, es jott minden fele offer, mindenfele armorral, nem tudok valsztani :/


shiver
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2011 08:51am
Quote (kriza @ Mar 19 2011 02:57pm)
shiver


én is így emlékeztem de páran mondták, hogy ca jobb, meg a legtöbb memory ca-s, ezért bízonytalanodtam el

amugy mikor toljuk le a hcl duelünket kriza? :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 19 2011 09:49am
Quote (Fej @ Mar 19 2011 03:51pm)
én is így emlékeztem de páran mondták, hogy ca jobb, meg a legtöbb memory ca-s, ezért bízonytalanodtam el

amugy mikor toljuk le a hcl duelünket kriza? :D


ca max azér jó, mert ha lenullázod az ellen hpját és nem tudod eltalálni, akkor ha namelockal rádrepül és elkezd lőni megsebzi egy jégszilánk és megdöglik
de ez évente 2x fordul elő, a shiver meg több defet ad>
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194195196197198257Next
Closed New Topic New Poll