Quote (Fej @ Mar 19 2011 03:51pm)
én is így emlékeztem de páran mondták, hogy ca jobb, meg a legtöbb memory ca-s, ezért bízonytalanodtam el
amugy mikor toljuk le a hcl duelünket kriza?

ca max azér jó, mert ha lenullázod az ellen hpját és nem tudod eltalálni, akkor ha namelockal rádrepül és elkezd lőni megsebzi egy jégszilánk és megdöglik
de ez évente 2x fordul elő, a shiver meg több defet ad>