d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1194819491950195119524765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 17 2016 09:19am
Quote (Norina @ Oct 17 2016 04:14pm)
a 3. kerületi önkormányzat 10 000 Ft-ot kér azért, hogy általad pendriveon vitt 3 számot lejátsszák az esküvő alatt

:mad:


dolgozd fel cimbalom-brácsa-hegedűre
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 17 2016 09:25am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 17 2016 09:26am
Quote (Norina @ Oct 17 2016 04:14pm)
a 3. kerületi önkormányzat 10 000 Ft-ot kér azért, hogy általad pendriveon vitt 3 számot lejátsszák az esküvő alatt

:mad:


>házasodni urunk 2016. évében
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 17 2016 09:26am


Igen durva game lesz ez imo :O Alapbol meg nem is tunhet olyan nagy szamnak de ha felnezel az egre es latsz bolygokat akkor tudod hogy az nem script hanem az urhajoddal oda is eltudsz menni :thumbsup:
+az a homokvihar is eleg fasza ahogy a pali pont beer egy regi urhajoroncsba mielott eleri aztan az egesz beleremeg a szeltol meg viszi le rola a darabokat 10/10


/e meg a legvegen a homokfereg 11/10

This post was edited by DukeFrostler on Oct 17 2016 09:29am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2016 09:31am
Quote (DukeFrostler @ 17 Oct 2016 17:26)
http://www.youtube.com/watch?v=jxz8nCSoagA

Igen durva game lesz ez imo :O Alapbol meg nem is tunhet olyan nagy szamnak de ha felnezel az egre es latsz bolygokat akkor tudod hogy az nem script hanem az urhajoddal oda is eltudsz menni :thumbsup:
+az a homokvihar is eleg fasza ahogy a pali pont beer egy regi urhajoroncsba mielott eleri aztan az egesz beleremeg a szeltol meg viszi le rola a darabokat 10/10


/e meg a legvegen a homokfereg 11/10


ja ez geci jo gem lesz
kar h egy eromu kell hozza
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 17 2016 09:34am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 17 2016 05:31pm)
ja ez geci jo gem lesz
kar h egy eromu kell hozza


Mondjuk azt a mai napig nem tudom hogy mi a faszt kene csinalni ebben a gameben de valamire biztos jok a 10k dollaros urhajok :D Mindenesetre ez egy uj szint en orulok hogy megtortenik nem csak a fos moba meg fps jon ki havonta 5



/e



ez a hosszabb verzio itt az urben is gurulnak

This post was edited by DukeFrostler on Oct 17 2016 09:38am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2016 09:40am
Quote (DukeFrostler @ 17 Oct 2016 17:34)
Mondjuk azt a mai napig nem tudom hogy mi a faszt kene csinalni ebben a gameben de valamire biztos jok a 10k dollaros urhajok :D Mindenesetre ez egy uj szint en orulok hogy megtortenik nem csak a fos moba meg fps jon ki havonta 5


hat konkretan egy mmo
egy masodik valoseletet kell csinalni benne)
LEHEC URKALOZ meg felfedezo meg zsoldos meg amit kitalalsz magadnak, vannak kuldetesek meg ilyenek

https://youtu.be/P23KEtltcDc?t=52m10s
csak felmilliard forintbol kell hozza gepet epiteni
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 17 2016 09:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 17 2016 05:40pm)
hat konkretan egy mmo
egy masodik valoseletet kell csinalni benne)
LEHEC URKALOZ meg felfedezo meg zsoldos meg amit kitalalsz magadnak, vannak kuldetesek meg ilyenek

https://youtu.be/P23KEtltcDc?t=52m10s
csak felmilliard forintbol kell hozza gepet epiteni


a masik felet meg urhajora kolteni :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2016 09:50am
Quote (DukeFrostler @ 17 Oct 2016 17:43)
a masik felet meg urhajora kolteni :D


hat most geci felesleges 10k dollarert urhajot venni tbh
veszel egy 40 dollaros csomagot vmi kis szarral azt jaccol
release utan nem is lehet penzert csak kreditet venni majd
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 17 2016 10:26am
mass effect andromeda + a prey is kibaszott jo lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194819491950195119524765Next
Add Reply New Topic New Poll