d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1194719481949195019514765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 17 2016 06:27am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 17 2016 01:26pm)
attol fugg gondolom hol dolgozol
ahol te kisfonok vagy ott en inkabb nem vennek)


Igazad van itt vagyok en, szolok is hogy kell nekem mind a 40)))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 17 2016 06:29am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 17 2016 01:24pm)
Megeri sajat ceges reszvenyt venni, vagy ez inkabb csak faszmeregetesre valo hogy ki a leghübb dolgozo?


Ha úgy érzed hogy pár éven belül megduplázódhat a cég mérete, projektjei stb akkor megéri persze
Meg így belülről tudod növelni a cég értékét, azzal hogy minőségi munkát végzel és követelsz a munkatársaidtól stb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 17 2016 06:31am
Quote (anyd @ Oct 17 2016 01:29pm)
Ha úgy érzed hogy pár éven belül megduplázódhat a cég mérete, projektjei stb akkor megéri persze
Meg így belülről tudod növelni a cég értékét, azzal hogy minőségi munkát végzel és követelsz a munkatársaidtól stb


Iden növekedtünk 80 dolgozorol 150-re, jövöre elvileg rendesen be fog indulni a biznic.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 17 2016 07:06am
Quote (Nerz8_Returned @ Oct 16 2016 07:10pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QMbAljrFKHc

édesjóistenem, hát mi lett ezzel az emberrel


nem bántam meg hogy fél éve leiratkoztam róla
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 17 2016 07:07am
Quote (Nerz8_Returned @ Oct 16 2016 07:10pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QMbAljrFKHc

édesjóistenem, hát mi lett ezzel az emberrel


Nem elég dank?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 17 2016 07:12am
Quote (-joey- @ Oct 17 2016 02:07pm)
Nem elég dank?


ez már inkább az eladtam magam feliratkozókért, és a 12 éves nézőközönségért kategória
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 17 2016 07:14am
Quote (TrollBoss @ Oct 17 2016 02:12pm)
ez már inkább az eladtam magam feliratkozókért, és a 12 éves nézőközönségért kategória


Én csak a "szakszerűen" videókat nézem tőle meg a ZS filmbemutatókat. Azokat szeretem, a többi dolga nem érdekel.

This post was edited by -joey- on Oct 17 2016 07:15am
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Oct 17 2016 08:15am
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Oct 17 2016 09:14am
a 3. kerületi önkormányzat 10 000 Ft-ot kér azért, hogy általad pendriveon vitt 3 számot lejátsszák az esküvő alatt

:mad:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 17 2016 09:18am
Quote (Norina @ Oct 17 2016 04:14pm)
a 3. kerületi önkormányzat 10 000 Ft-ot kér azért, hogy általad pendriveon vitt 3 számot lejátsszák az esküvő alatt

:mad:


vigyetek saját hordozhato hangszorot, probléma megoldva
amugy meg burzsuj kerület
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194719481949195019514765Next
Add Reply New Topic New Poll