Quote (Karan2_Returned @ Oct 17 2016 01:24pm)
Megeri sajat ceges reszvenyt venni, vagy ez inkabb csak faszmeregetesre valo hogy ki a leghübb dolgozo?
Ha úgy érzed hogy pár éven belül megduplázódhat a cég mérete, projektjei stb akkor megéri persze
Meg így belülről tudod növelni a cég értékét, azzal hogy minőségi munkát végzel és követelsz a munkatársaidtól stb