d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1194519461947194819492724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 04:09pm
WTF, nő a wcs-en?
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 10 2013 05:10pm
Quote (RRC @ 10 Aug 2013 23:09)
WTF, nő a wcs-en?


"nő" :D mondjuk ahhoz képest elégjó
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 05:18pm
Quote (Edem @ 11 Aug 2013 01:10)
"nő" :D mondjuk ahhoz képest elégjó


ja, megalázta alive-ot, pedig azt hittem kikap 13. percnél

taeja meccsére vagyok kíváncsi, de természetesen a végére teszik t.t
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 10 2013 05:45pm
Quote (RRC @ 11 Aug 2013 00:18)
ja, megalázta alive-ot, pedig azt hittem kikap 13. percnél

taeja meccsére vagyok kíváncsi, de természetesen a végére teszik t.t


Durva hogy megint milyen meccset nyert meg Scarlett. Szegény Alive.. Arra Én is,Oznak elèg jó a PvT-je,talán nem lesz 3-0 :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 11 2013 01:39am
Quote (Edem @ 11 Aug 2013 01:45)
Durva hogy megint milyen meccset nyert meg Scarlett. Szegény Alive.. Arra Én is,Oznak elèg jó a PvT-je,talán nem lesz 3-0 :D


sikerült elaludnom a taeja meccs előtt, de látom nyert 3-1-re (szerintem az egészet nyeri amúgy)

vodokat hol találom?

e: megvan

This post was edited by RRC on Aug 11 2013 01:40am
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 11 2013 05:14am
Quote (RRC @ 11 Aug 2013 08:39)
sikerült elaludnom a taeja meccs előtt, de látom nyert 3-1-re (szerintem az egészet nyeri amúgy)

vodokat hol találom?

e: megvan


annyira nem volt nagy eresztés,főleg hogy nem is Oz ellen játszott,sokat nem vesztettél. :DD nem mintha Oz 1 meccset is meg tudott volna nyerni Polt ellen. Faszom h mind2 semi final mirror matchup : -_-
mármint a jövő heti global finalt? :D

még szerencse hogy van lower bracket,Nani PvZ-jét jó nézni

This post was edited by Edem on Aug 11 2013 05:16am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 11 2013 06:08am
rrc postoltal akkor redditre?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 11 2013 06:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Aug 2013 14:08)
rrc postoltal akkor redditre?


nem, szerintem tedd te inkább
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 11 2013 06:21am
Quote (RRC @ 11 Aug 2013 13:21)
nem, szerintem tedd te inkább


meh, fuk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 11 2013 06:57am
életem első reddit postja, remélem valamit csúnyán elszartam és senki nem fogja látni tT
http://www.reddit.com/r/starcraft/comments/1k541e/hungarian_pro_league/
gogo upvote vagy mi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194519461947194819492724Next
Add Reply New Topic New Poll