d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1194419451946194719482724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2013 11:22am
Quote (RRC @ 9 Aug 2013 18:21)
szerintem rakd ki


soha eletemben nem postoltam még redditre xd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2013 01:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Aug 2013 18:22)
soha eletemben nem postoltam még redditre xd


sőt, en mots lelepek es nem is igazan lesz idom, ugyhogy rrc ha lennel szives es postolnad, + raknal hozza valami meghato szoveget, hogy fogjon ossze a community sajat magaert; az jo lenne :DD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 02:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Aug 2013 09:51)
sőt, en mots lelepek es nem is igazan lesz idom, ugyhogy rrc ha lennel szives es postolnad, + raknal hozza valami meghato szoveget, hogy fogjon ossze a community sajat magaert; az jo lenne :DD


nekem sincs reddit accountom, de majd délután lehet csinálok valamit, csak most ezer dolgom van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 03:35am
ez az ogn mennyivel színvonalasabb, mint a wcs
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 10 2013 04:33am
op a protoss ,nem Levi? Maru 4-2 Rain :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2013 07:02am
Quote (Edem @ 10 Aug 2013 11:33)
op a protoss ,nem Levi? Maru 4-2 Rain :)


imba
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2013 07:35am
Quote (RRC @ 10 Aug 2013 09:24)
nekem sincs reddit accountom, de majd délután lehet csinálok valamit, csak most ezer dolgom van


majd elerhetosegemnek odairhatnad h dawnhawk@hotmail.com
inb4 elarasztanak penisznovelo reklamokkal
https://www.paypal.com/hu/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=eAI64M4D4Wd2oSkHj7I-Z2vcqP1iICRhHFL700YQbCJdfRc2z7ufUxZYsFW&dispatch=5885d80a13c0db1f8e263663d3faee8d92b37e35c82a7c965120dd5a9b6ad0e3

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 10 2013 07:39am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 10 2013 10:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 10 2013 09:51am)
sőt, en mots lelepek es nem is igazan lesz idom, ugyhogy rrc ha lennel szives es postolnad, + raknal hozza valami meghato szoveget, hogy fogjon ossze a community sajat magaert; az jo lenne :DD


peternek sincs ideje ijesmire :s sc2zik lolozik gyurni jar. dream life. es holnap se lesz ideje mert streamet nez az occsevel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2013 10:12am
Quote (putincykavodka @ 10 Aug 2013 17:06)
peternek sincs ideje ijesmire :s sc2zik lolozik gyurni jar. dream life. es holnap se lesz ideje mert streamet nez az occsevel


Shit son
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 11:11am
Quote (putincykavodka @ 10 Aug 2013 18:06)
peternek sincs ideje ijesmire :s sc2zik lolozik gyurni jar. dream life. es holnap se lesz ideje mert streamet nez az occsevel


3 hete nem loloztam, nincs is fent a gépen és nem is tervezem felrakni, öcsém meg a barátnőjénél van

a többi igaz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194419451946194719482724Next
Add Reply New Topic New Poll