Quote (Cpt_Ghost @ 10 Aug 2013 09:51)
sőt, en mots lelepek es nem is igazan lesz idom, ugyhogy rrc ha lennel szives es postolnad, + raknal hozza valami meghato szoveget, hogy fogjon ossze a community sajat magaert; az jo lenne :DD
nekem sincs reddit accountom, de majd délután lehet csinálok valamit, csak most ezer dolgom van