☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
1943
1944
1945
1946
1947
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366909
Replies: 27238
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19441
Aug 7 2013 10:49am
Quote (Fej @ 7 Aug 2013 14:08)
http://i.imgur.com/H48H6xj.png
nevettem páron
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#19442
Aug 8 2013 07:55am
Quote (RRC @ 8 Aug 2013 14:50)
starcraft meg warcraft könyvek amiket régen olvastam elég jók voltak
nem tudom mennyire vagod az sc loret, meg vitted ki a ket kampanyat eddig az sc2-nek, de a flashpointot mindenkeppen olvasd el sztem
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19443
Aug 8 2013 08:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Aug 2013 15:55)
nem tudom mennyire vagod az sc loret, meg vitted ki a ket kampanyat eddig az sc2-nek, de a flashpointot mindenkeppen olvasd el sztem
kivittem az összes lehetséges kampányt, imádom az sc loret, úgyhogy köszi
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#19444
Aug 8 2013 08:23am
azt hiszem nem tudok terrannal játszani... (inb4 a többivel sem)
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 8 2013 08:28am
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#19445
Aug 8 2013 09:20am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 8 2013 04:23pm)
azt hiszem nem tudok terrannal játszani... (inb4 a többivel sem)
http://4.ii.gl/ac94f.png
karvolt benezni a topikba
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#19446
Aug 8 2013 09:21am
Quote (putincykavodka @ 8 Aug 2013 17:20)
karvolt benezni a topikba
pedig pont ezért írja a last poster személyét már kint is.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19447
Aug 8 2013 05:53pm
nem lesz starcraft 2 az mlg-n
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#19448
Aug 8 2013 06:04pm
Quote (RRC @ 9 Aug 2013 00:53)
nem lesz starcraft 2 az mlg-n
sad.gif
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#19449
Aug 9 2013 11:20am
azon gondolkozom, hogy lehet ki kéne rakni redditre, hatha megsajnal mindket valaki es segit :dd
https://docs.google.com/document/d/1NVDZD29UL8HJ1Hmx0yvizV1Ypy11Lh4kIlhAPiwogkQ/edit
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19450
Aug 9 2013 11:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Aug 2013 19:20)
azon gondolkozom, hogy lehet ki kéne rakni redditre, hatha megsajnal mindket valaki es segit :dd
https://docs.google.com/document/d/1NVDZD29UL8HJ1Hmx0yvizV1Ypy11Lh4kIlhAPiwogkQ/edit
szerintem rakd ki
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1943
1944
1945
1946
1947
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact