d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1194319441945194619472724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2013 10:49am
Quote (Fej @ 7 Aug 2013 14:08)
http://i.imgur.com/H48H6xj.png


nevettem páron :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2013 07:55am
Quote (RRC @ 8 Aug 2013 14:50)
starcraft meg warcraft könyvek amiket régen olvastam elég jók voltak


nem tudom mennyire vagod az sc loret, meg vitted ki a ket kampanyat eddig az sc2-nek, de a flashpointot mindenkeppen olvasd el sztem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2013 08:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Aug 2013 15:55)
nem tudom mennyire vagod az sc loret, meg vitted ki a ket kampanyat eddig az sc2-nek, de a flashpointot mindenkeppen olvasd el sztem


kivittem az összes lehetséges kampányt, imádom az sc loret, úgyhogy köszi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2013 08:23am
azt hiszem nem tudok terrannal játszani... (inb4 a többivel sem)



This post was edited by CyberPunk666 on Aug 8 2013 08:28am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 8 2013 09:20am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 8 2013 04:23pm)
azt hiszem nem tudok terrannal játszani... (inb4 a többivel sem)

http://4.ii.gl/ac94f.png


karvolt benezni a topikba
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2013 09:21am
Quote (putincykavodka @ 8 Aug 2013 17:20)
karvolt benezni a topikba


pedig pont ezért írja a last poster személyét már kint is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2013 05:53pm
nem lesz starcraft 2 az mlg-n
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2013 06:04pm
Quote (RRC @ 9 Aug 2013 00:53)
nem lesz starcraft 2 az mlg-n


sad.gif
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2013 11:20am
azon gondolkozom, hogy lehet ki kéne rakni redditre, hatha megsajnal mindket valaki es segit :dd
https://docs.google.com/document/d/1NVDZD29UL8HJ1Hmx0yvizV1Ypy11Lh4kIlhAPiwogkQ/edit
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 9 2013 11:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Aug 2013 19:20)
azon gondolkozom, hogy lehet ki kéne rakni redditre, hatha megsajnal mindket valaki es segit :dd
https://docs.google.com/document/d/1NVDZD29UL8HJ1Hmx0yvizV1Ypy11Lh4kIlhAPiwogkQ/edit


szerintem rakd ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1194319441945194619472724Next
Add Reply New Topic New Poll