Quote (DukeFrostler @ Oct 15 2016 06:08pm)
Amugy miert bantjatok joeyt? 4 eve meg senkinek sem volt baja vele csak ricinek meg meg valakinek akinek ilyen buzi neve volt hogy nem birom leirni
Különösebb oka nincs, csak így próbálják nyugtatni magukat, hogy ők sokkal jobbak másoknál.