d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11931941951961974765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 7 2015 02:03pm
Quote (fahrii @ 7 Jul 2015 21:59)
A japán topic elhallt, valaki tudna ajánlani egy jó anime muvit?
Fontos számomra h szép legyen, elgondolkodtató és hatással legyen az emberre.


boku no pico
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 7 2015 02:05pm
Quote (beni @ Jul 7 2015 07:40pm)
Szerintem is. Olyan érzésem van, mintha 2 féle ember nyerné meg a lottót. Az egyik akinek semmi igénye, vagy ötlete nincs, bejár ugyanúgy dolgozni (csak tudnám, hogy akkor mi a faszomnak lottózott) a másik meg elveri kokóra, meg vitorlásra aztán 5 év múlva rájön, hogy nincs semmije.


talán azért mert nagyjából ez a két fajta ember lottózik rendszeresen?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 7 2015 02:10pm
Quote (sylke @ 7 Jul 2015 22:00)
hát ez elég buzisra sikerült


az a baj nagyon ritkán van h egy film hatással van rám (na jó nem, még a hős6oson is bekönnyeztem pár napja, azelőtti nap meg a meleg kódtörősön)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 7 2015 02:15pm
Quote (sylke @ Jul 7 2015 06:13pm)
de valahonnan jo magasrol ugorj haha

6 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): cowding
, Lacii
, lacketto

én itt vagyok tsen te mér nem



Elkezdett szaggatni a net szoval kileptem poebol es inkabb kitisztitottam a gepet + beleraktam ssdt etc
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 7 2015 02:59pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 7 2015 09:00pm)


angolul beszel :OOO
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 03:11pm


nekem is kell cukorpapi
ingyenélet \o/
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 03:14pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Jul 2015 21:00)


atlat a szmokon
ertem
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jul 7 2015 03:27pm
Quote (fahrii @ 7 Jul 2015 20:59)
A japán topic elhallt, valaki tudna ajánlani egy jó anime muvit?
Fontos számomra h szép legyen, elgondolkodtató és hatással legyen az emberre.

Ha sorozatra gondolsz:
1: Attack on titan
2: Tokyo ghoul
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 03:30pm










This post was edited by Senee on Jul 7 2015 03:40pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 03:59pm
felülnél rá? én nem

Go Back To Magyar Topic List
Prev11931941951961974765Next
Add Reply New Topic New Poll