Quote (beni @ Jul 7 2015 07:40pm)
Szerintem is. Olyan érzésem van, mintha 2 féle ember nyerné meg a lottót. Az egyik akinek semmi igénye, vagy ötlete nincs, bejár ugyanúgy dolgozni (csak tudnám, hogy akkor mi a faszomnak lottózott) a másik meg elveri kokóra, meg vitorlásra aztán 5 év múlva rájön, hogy nincs semmije.
talán azért mert nagyjából ez a két fajta ember lottózik rendszeresen?