d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev11931941951961973310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2013 07:07am
Quote (cowding @ May 2 2013 03:04pm)
jó hát gondolod hogy ilyesmit ggg nem fog leirni
kripp meg nem szokott baromságokat beszélni, de ofc mindenki úgy játszik ahogy akar


en is tervezem, hogy chiselezek nagy mapokat (mondjuk 73+), de mondjuk maze50% > nem maze70%
sokkal tobb a mob, igy sztem az esely is nagyobb a dropra.


ps : 11q arcadebol (67), esett 1*69es map.
szoval igy ennyit errol.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 2 2013 07:27am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2013 08:02am
aj geci das,.-f,AD:_?ASD:_F?ASD:_F?:_SD?F:_ASD?F:asd
megint crasheltem bossroomba, es meghaltam.
2nap alatt 2*
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 2 2013 08:46am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 2 2013 02:07pm)
en is tervezem, hogy chiselezek nagy mapokat (mondjuk 73+), de mondjuk maze50% > nem maze70%
sokkal tobb a mob, igy sztem az esely is nagyobb a dropra.


ps : 11q arcadebol (67), esett 1*69es map.
szoval igy ennyit errol.


nekem az elso mapom egy magic dune volt(66), esett belole 2*66 meg egy 67
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 2 2013 11:09am
iir vagy iiq gem a jobb szerintetek?
mapezni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 2 2013 11:09am
Quote (Flutter @ May 2 2013 06:09pm)
iir vagy iiq gem a jobb szerintetek?
mapezni


qq
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 2 2013 11:10am
Quote (Taszilo.^ @ 2 May 2013 19:09)
qq


Less pls.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 2 2013 11:11am
Quote (Taszilo.^ @ May 2 2013 06:09pm)
qq


eddig iir-t hasznaltam, de rajottem hogy faszsag ha tobb mapet akarok
ugyis chromoznom kellett, mert kellett a lifesteal a no regen miatt, szoval akkor igy marad
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 2 2013 11:12am
Quote (Taszilo.^ @ May 2 2013 06:09pm)
qq


akarsz jonni mapezni?

68as grotto, 43% (monster dmg, vulne)

bar ha nem akarsz halni nem kene erre jonnod mert a bear trapes geci megesz :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 2 2013 11:13am
Quote (Flutter @ May 2 2013 06:12pm)
akarsz jonni mapezni?

68as grotto, 43% (monster dmg, vulne)

bar ha nem akarsz halni nem kene erre jonnod mert a bear trapes geci megesz :D


most lol van lel
nekem csak az outdoor a jo, ott ezmode minden
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 2 2013 11:14am
Quote (Taszilo.^ @ May 2 2013 06:13pm)
most lol van lel
nekem csak az outdoor a jo, ott ezmode minden


lol
Go Back To Magyar Topic List
Prev11931941951961973310Next
Add Reply New Topic New Poll