d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11931941951961974683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 22 2012 05:10pm
Quote (Rawen @ 23 Oct 2012 01:09)
6 évet dotaztam +2 éve folyamatosan követem a competitive scenet lol.


XD!!!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 05:12pm
Quote (RRC @ 23 Oct 2012 01:10)
XD!!!


Egyébként dotaznom sem kell ahhoz, hogy röhögjek amikor azt mondja, hogy tönkretették a dota2vel a gamet és mennyivel jobb volt az 1, miközben 1:1 átirat csak új engine van.

This post was edited by Rawen on Oct 22 2012 05:13pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 22 2012 06:51pm
Quote (Rawen @ Oct 22 2012 09:57pm)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Szakadok geci.

/e Menj lolozni, fogalmad sincs miről beszélsz.


Szerintem is szánalmas a mai dota.
4-5 éve sokkal izgalmasabb meccsek voltak.

Ma meg már egy jól supportolt carry lehoz egy gamet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 07:25pm
Quote (Rawen @ Oct 22 2012 11:12pm)
Egyébként dotaznom sem kell ahhoz, hogy röhögjek amikor azt mondja, hogy tönkretették a dota2vel a gamet és mennyivel jobb volt az 1, miközben 1:1 átirat csak új engine van.


hát akkor te kibaszott retardált vagy és ezzel most beismerted, hogy kurvára fingod nincs az egészről
ÉN évekig dotáztam és fájt látni, hogy mit műveltek vele
ha ez neked 1:1 átirat, akkor szerintem te még nem láttad a sima dotát
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Oct 23 2012 01:29am
valakinek kell egy dota2? ha igen, irjon mail cimet vagy steam accot
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2012 02:02am
Quote (xGurke @ 23 Oct 2012 03:25)
hát akkor te kibaszott retardált vagy és ezzel most beismerted, hogy kurvára fingod nincs az egészről
ÉN évekig dotáztam és fájt látni, hogy mit műveltek vele
ha ez neked 1:1 átirat, akkor szerintem te még nem láttad a sima dotát


Nyugodtan szedd le a 6.75-öt és hasonlítgass össze egyesével mindent ha ennyire buta vagy. Csütörtöktől a 6.76-ot. Egy tényt próbálsz cáfolni, vicces.

This post was edited by Rawen on Oct 23 2012 02:11am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 23 2012 02:07am
Quote (xGurke @ 23 Oct 2012 02:25)
hát akkor te kibaszott retardált vagy és ezzel most beismerted, hogy kurvára fingod nincs az egészről
ÉN évekig dotáztam és fájt látni, hogy mit műveltek vele
ha ez neked 1:1 átirat, akkor szerintem te még nem láttad a sima dotát


lol
ez már obvious trolling
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2012 02:07am
Quote (farki @ 23 Oct 2012 10:07)
lol
ez már obvious trolling
http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/143/1963/48397644/dont-feed-the-troll-1316286463763399354.jpeg


Mondjuk lehet de én olyanokból akik loloznak simán kinézem amit gurke művel.
Na mindegy, innentől inkább hagyom, hadd vergődjön.

This post was edited by Rawen on Oct 23 2012 02:08am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2012 03:25am
pudgénak másfél képernyőnyi hook distance
1:1 átírat
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 23 2012 03:31am
:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11931941951961974683Next
Add Reply New Topic New Poll