Quote (Rawen @ Oct 22 2012 11:12pm)
Egyébként dotaznom sem kell ahhoz, hogy röhögjek amikor azt mondja, hogy tönkretették a dota2vel a gamet és mennyivel jobb volt az 1, miközben 1:1 átirat csak új engine van.
hát akkor te kibaszott retardált vagy és ezzel most beismerted, hogy kurvára fingod nincs az egészről
ÉN évekig dotáztam és fájt látni, hogy mit műveltek vele
ha ez neked 1:1 átirat, akkor szerintem te még nem láttad a sima dotát