d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1193194195196197327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 18 2014 08:55am
kimegyek cigizni, elolvasom és ha tetszik megcsinálom


egy új számítógépért és két kurváért.

/e nem tetszik

This post was edited by Anarkin on Nov 18 2014 09:01am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2014 03:32am
Quote (Vismajor @ Nov 18 2014 01:25pm)
akkor ne válaszolj bazdmeg, eleve a kiírásra em volt kotelezo válaszolni


Full mad
Btw nem tudom miert hiszik azt az emberek hogy az infosok ertenek az excelhez

Ram is irnak neha csaj ismerosok, h adam te infos vagy ugye?
Ja
Akkor segits mar excelben
K
K
K
K
K
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 19 2014 03:35am
Quote (xGurke @ 19 Nov 2014 10:32)
Full mad
Btw nem tudom miert hiszik azt az emberek hogy az infosok ertenek az excelhez

Ram is irnak neha csaj ismerosok, h adam te infos vagy ugye?
Ja
Akkor segits mar excelben
K
K
K
K
K


makro az pont programozni való

de ja, ilyen excel kimutatásokat meg függvényeket én sem tudom, kb annyit hogy vlookup :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2014 07:55am
http://i62.tinypic.com/np1lom.jpg

ezt a térképet kell digitalizálnom, végre valami érdekes
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2014 08:04am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 26 2014 02:55pm)
http://i62.tinypic.com/np1lom.jpg

ezt a térképet kell digitalizálnom, végre valami érdekes


és mit digitalizálsz rajta?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2014 08:04am
Quote (anyd @ Nov 26 2014 03:04pm)
és mit digitalizálsz rajta?


jpegből png lesz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2014 08:05am
Quote (beni @ 26 Nov 2014 15:04)
jpegből png lesz


miért röhögök ezen ennyire :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2014 09:54am
Quote (beni @ 26 Nov 2014 15:04)
jpegből png lesz


eredetileg TIF, csak túl nagy lett volna


Quote (anyd @ 26 Nov 2014 15:04)
és mit digitalizálsz rajta?


be kell vinni minden felületi elemet, meg kell nevezni micsoda, külön adatbázist kell nekik csinálni, meg területet számolni hasonlók
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 11:19am
tfw ma tudtam meg, h holnap délig kell leadni az erasmus jelentkezést, jövő tavaszi félévre is
a faszombabele, hogy kibaszott gólyabálról tudnak neptun üzenetet küldeni, de erről nem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 27 2014 11:45am
Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 19:19)
tfw ma tudtam meg, h holnap délig kell leadni az erasmus jelentkezést, jövő tavaszi félévre is
a faszombabele, hogy kibaszott gólyabálról tudnak neptun üzenetet küldeni, de erről nem


Gondolom, aki ilyeneket akar, annak van annyi esze, hogy utánanéz. Nem csak várja, hogy érkezzen postán a repjegy meg a della. Aki meg nem néz utána egy ilyennek annak ez az első rosta.

Btw küldj nekik kurvaanyázós mailt miatta.

Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy te miért jársz így minden egyes ügyintézésnél, minden egyetemen...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193194195196197327Next
Add Reply New Topic New Poll