Quote (Vismajor @ 27 Nov 2014 19:19)
tfw ma tudtam meg, h holnap délig kell leadni az erasmus jelentkezést, jövő tavaszi félévre is
a faszombabele, hogy kibaszott gólyabálról tudnak neptun üzenetet küldeni, de erről nem
Gondolom, aki ilyeneket akar, annak van annyi esze, hogy utánanéz. Nem csak várja, hogy érkezzen postán a repjegy meg a della. Aki meg nem néz utána egy ilyennek annak ez az első rosta.
Btw küldj nekik kurvaanyázós mailt miatta.
Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy te miért jársz így minden egyes ügyintézésnél, minden egyetemen...