d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1193194195196197257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 12 2011 04:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2011 12:49am)
nem lett volna egyszerűbb

ÿc0

ezt másold be. a nulla helyére meg írd a megfelelő szint kódját.


Ráadásul magyar kiosztáson nem is megy az alt + 0,2,5,5 ami behozza ezt a karaktert.


Szóval, Pl ha kiakarom írni, hogy LindaPpP kékben, akkor ? : ))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 04:55pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 12 2011 10:49pm)
nem lett volna egyszerűbb

ÿc0

ezt másold be. a nulla helyére meg írd a megfelelő szint kódját.


Ráadásul magyar kiosztáson nem is megy az alt + 0,2,5,5 ami behozza ezt a karaktert.

Hát amikor én ezt így pure bemásoltam, hogy ÿc0, akkor az rohadtul nem volt jó.
altGR+8 ezt hozza ki; ˙
És ezzel NEKEM működött.

Valami tényleg volt a 0255-el, de azt a numerikus billentyűzettel kellett írni. Megnézem most már ingame^

Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 10:52pm)
Szóval, Pl ha kiakarom írni, hogy LindaPpP kékben, akkor ? : ))

Elméletileg
Jegyzettömb; ALTGR+8,c,3 ; ezt kijelölöd, bemásolod a profilodba és kék lesz.

This post was edited by Christine21 on Mar 12 2011 05:01pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 05:04pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 12 2011 11:49pm)
nem lett volna egyszerűbb

ÿc0

ezt másold be. a nulla helyére meg írd a megfelelő szint kódját.


Ráadásul magyar kiosztáson nem is megy az alt + 0,2,5,5 ami behozza ezt a karaktert.


Hogy mondjam, beilleszti profilba csak nem úgy ahogy kéne.
Látszik az egész, pedig rejtve kéne lennie, mert így nem lesz színes a szöveg.
Remélem érted.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 05:09pm
Quote (A122 @ Mar 12 2011 11:04pm)
Hogy mondjam, beilleszti profilba csak nem úgy ahogy kéne.
Látszik az egész, pedig rejtve kéne lennie, mert így nem lesz színes a szöveg.
Remélem érted.

Amit írtam működik.

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Mar 12 2011 05:10pm
Quote (Christine21 @ 13 Mar 2011 00:09)
Amit írtam működik.

http://i56.tinypic.com/4uxwfq.jpg


ToTRoBi
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 05:11pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 12:09am)
Amit írtam működik.

http://i56.tinypic.com/4uxwfq.jpg


okj kössz, kipróbálom
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 12 2011 05:13pm
Csak összejött : )))
köszönöm!
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 17 2011 10:00am
Valaki segítene cuccolni 1 nagyon gyorsat ? = ]
euscl!

:(

This post was edited by LindaPpP on Mar 17 2011 10:02am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2011 10:18am
Quote (LindaPpP @ 17 Mar 2011 17:00)
Valaki segítene cuccolni 1 nagyon gyorsat ? = ]
euscl!

:(


sztem sokan megcuccolnának gyorsan. de nekem nincs d3 karim.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Mar 17 2011 10:18am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2011 17:18)
sztem sokan megcuccolnának gyorsan. de nekem nincs d3 karim.


hat olyan karija senkinek sincs.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193194195196197257Next
Closed New Topic New Poll