Quote (CyberPunk666 @ Mar 12 2011 10:49pm)
nem lett volna egyszerűbb
ÿc0
ezt másold be. a nulla helyére meg írd a megfelelő szint kódját.
Ráadásul magyar kiosztáson nem is megy az alt + 0,2,5,5 ami behozza ezt a karaktert.
Hát amikor én ezt így pure bemásoltam, hogy ÿc0, akkor az rohadtul nem volt jó.
altGR+8 ezt hozza ki; ˙
És ezzel NEKEM működött.
Valami tényleg volt a 0255-el, de azt a numerikus billentyűzettel kellett írni. Megnézem most már ingame^
Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 10:52pm)
Szóval, Pl ha kiakarom írni, hogy LindaPpP kékben, akkor ? : ))
Elméletileg
Jegyzettömb; ALTGR+8,c,3 ; ezt kijelölöd, bemásolod a profilodba és kék lesz.
This post was edited by Christine21 on Mar 12 2011 05:01pm