d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1193194195196197232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Sep 1 2010 10:11am
cs all

szoval a barat listamat hogy tudom beallitani ugy hogy legfelul legyen? :D pls help

This post was edited by sageta on Sep 1 2010 10:11am
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Sep 1 2010 10:20am
Quote (sageta @ Sep 1 2010 06:11pm)
cs all

szoval  a barat listamat hogy tudom beallitani ugy hogy legfelul legyen? :D pls help


helló.
Szóval látom hogy 20 barátod van.

Akkor így kéne csinálnod:

Az aki legfelül van , az lenne a 20-as számu.
A második 19, 18 stb.
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Sep 1 2010 11:14am
Quote (Magic_Hammer @ Sep 1 2010 04:20pm)
helló.
Szóval látom hogy 20 barátod van.

Akkor így kéne csinálnod:

Az aki legfelül van , az lenne a 20-as számu.
A második 19, 18 stb.


rendben van :D az rendben van maga az izé kene xD hogy az oszlop legyen a jegyzetek folott :D kapisgalod? :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 1 2010 11:16am
Quote (sageta @ 1 Sep 2010 19:14)
rendben van :D az rendben van maga az izé kene xD hogy az oszlop legyen a jegyzetek folott :D kapisgalod? :D


azt ugy nemlehet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 1 2010 11:44am
Quote (sageta @ Sep 1 2010 06:14pm)
rendben van :D az rendben van maga az izé kene xD hogy az oszlop legyen a jegyzetek folott :D kapisgalod? :D


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=528259
így?
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Sep 1 2010 11:51am
Quote (Vismajor @ Sep 1 2010 05:44pm)


ez az :D jaja ugy
Member
Posts: 3,928
Joined: Sep 3 2008
Gold: 833.63
Sep 1 2010 12:00pm
kérem valaki írja le, hogy tudok képet illeszteni az aláírásomba
feljebb már valaki megtette
de az számomra érthetetlen volt, ezért nem tudtam segítségnek tekinteni
thx
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 1 2010 12:07pm
Quote (kozosss @ 1 Sep 2010 20:00)
kérem valaki írja le, hogy tudok képet illeszteni az aláírásomba
feljebb már valaki megtette
de az számomra érthetetlen volt, ezért nem tudtam segítségnek tekinteni
thx


A direct linket tedd IMG tagekbe

[img]Direct link[/img]

Quote (sageta @ 1 Sep 2010 18:11)
cs all

szoval  a barat listamat hogy tudom beallitani ugy hogy legfelul legyen? :D pls help


http://forums.d2jsp.org/info.php?p=33&l=12

This post was edited by Klontar on Sep 1 2010 12:08pm
Member
Posts: 3,928
Joined: Sep 3 2008
Gold: 833.63
Sep 1 2010 12:14pm
thx
az eredmény önmagáért beszél....
(gondolom ezt azért majd törlitek)
(remélem bünti nem jár érte...
:hail:
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 1 2010 05:37pm


ilyen pmet kaptam


jsp accountot miota lehet tradelni? oO
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193194195196197232Next
Closed New Topic New Poll