d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1193819391940194119422724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2013 11:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 19:38)
nézhetem?


persze, de nem írt sehol :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2013 11:51am
Quote (RRC @ 4 Aug 2013 18:38)
persze, de nem írt sehol :(


tt
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 4 2013 12:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 16:47)
Also
edem, beszeltetek fejjel ? :d


aha mondta,sok sikert hozzá :) én sztem nem lennék elég jó oda,de nézőként lehet megjelenek :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2013 12:40pm
Quote (Edem @ 4 Aug 2013 19:29)
aha mondta,sok sikert hozzá :) én sztem nem lennék elég jó oda,de nézőként lehet megjelenek :D


go practice B)
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 4 2013 01:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 19:40)
go practice  B)


elég sokat játszok :D de hullámzó a teljesítményem

This post was edited by Edem on Aug 4 2013 01:16pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2013 01:26pm
Quote (Edem @ 4 Aug 2013 20:16)
elég sokat játszok :D de hullámzó a teljesítményem


majd kuncsoroghatok god tier toss csapattársamtól replayeket, aztán lehet tanulni ezerrel, ha gondolod :D
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 4 2013 01:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 20:26)
majd kuncsoroghatok god tier toss csapattársamtól replayeket, aztán lehet tanulni ezerrel, ha gondolod :D


a mechanizmussal nincs problémám. rengeteg jó replayem van meg streamet is gyakran nézek. de egy idő után szerintem nem is kell tanulni,érzi az ember hogy mit mikor. inkább a problémám az hogy néha rossz döntéseket hozok,de hát ilyen ez a játék.ezek majd idővel,meccsről meccsre javulnak.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2013 01:46pm
Quote (Edem @ 4 Aug 2013 21:42)
a mechanizmussal nincs problémám. rengeteg jó replayem van meg streamet is gyakran nézek. de egy idő után szerintem nem is kell tanulni,érzi az ember hogy mit mikor. inkább a problémám az hogy néha rossz döntéseket hozok,de hát ilyen ez a játék.ezek majd idővel,meccsről meccsre javulnak.


te nem masters vagy?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2013 01:50pm
Quote (Edem @ 4 Aug 2013 20:42)
a mechanizmussal nincs problémám. rengeteg jó replayem van meg streamet is gyakran nézek. de egy idő után szerintem nem is kell tanulni,érzi az ember hogy mit mikor. inkább a problémám az hogy néha rossz döntéseket hozok,de hát ilyen ez a játék.ezek majd idővel,meccsről meccsre javulnak.


he-he
jobban jársz, ha tanulsz strict as fuck buildeket, kespa level srácok azért csak jobban tudják, hogy mi van.
aztán ha van minden matchupra 1-1 builded amit faszán megtudsz csinálni akkor master is a go.
én perpill azért nem tudok tovább fejlődni nagyon, mert nincsenek konkrét bo-im, timingjaim nem a legjobbak, meg a makro sincs nagyon rendbeszedve, mert nincs sok kedvem/turelmem leulni es megtanulni
jobb megtanulni ilyen dolgokat, kb addig lehet freestyleozni ahol most én vagyok, ilyen mid-high között master, de jobb minel elobb betanulni dolgokat, persze meg is kell érteni a mögöttes dolgokat, hogy mi miért van, úgy könnyebb fejlődni, meg felismerni a hibáinkat.
tossal meg pláne lekell ülni és beseggelni a boidat, mert az kb a faj fele :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 4 2013 01:52pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2013 02:32pm
6 immortal megöl 19 siege tankot siege modeban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193819391940194119422724Next
Add Reply New Topic New Poll