d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1193619371938193919402724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 03:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Aug 2013 23:55)
idra full jo caster amugy


ja, remélem elkezdi tolni teljes állásban, szerintem sokkal jobban kasztol, mint pár wcs-es gyökér
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 3 2013 03:58pm
Quote (RRC @ 3 Aug 2013 22:57)
ja, remélem elkezdi tolni teljes állásban, szerintem sokkal jobban kasztol, mint pár wcs-es gyökér


hat jobban castol mint jatszik az biztos xddd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 03:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Aug 2013 23:58)
hat jobban castol mint jatszik az biztos xddd


vicces amúgy ez a tvp

ha a protoss jól stormol akkor nyer, ha elbassza, akkor kikap

mondjuk a pvz is ugyanez
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 04:01pm
black screen, oké...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 3 2013 04:03pm
Quote (RRC @ 3 Aug 2013 22:59)
vicces amúgy ez a tvp

ha a protoss jól stormol akkor nyer, ha elbassza, akkor kikap

mondjuk a pvz is ugyanez


joke matchup
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 3 2013 04:16pm
>2013
>bioval belemenni lategame tvp-be
my sides
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 04:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 00:16)
>2013
>bioval belemenni lategame tvp-be
my sides


amúgy tényleg nevetséges, hogy néhány terran sír amikor elverik a tier 1 unitjait 30 perces gém után
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 3 2013 04:31pm
Quote (RRC @ 3 Aug 2013 23:20)
amúgy tényleg nevetséges, hogy néhány terran sír amikor elverik a tier 1 unitjait 30 perces gém után


a tier argument a lenagyobb retardalt szarsag amibe bele lehet menni.
ha belegondolsz a terran production facilityjei mar eleve gazba kerulnek, eleve kell hozza egy + tech building minden faciltyre, hogy tudjon gyartan, a marauder maga mar nem t1, ha megnezed, es akkor a medivac nelkul nem er semmit a bio a medivac sem t1, viking nelkul elolvad a gecibe az egesz bio army, a viking sem t1, ghostok nelkul meg eselyed sincs ht-k ellen, a ghost sem t1, es akkor azt nem is mondtam, hogy a terran upgradek dragabbak mint a p, es a p meg gyorsabban is hozza oket, azt meg meg sem emlitem, hogy kinek mennyi effort egy engagement.
bioval meg egyszeruen nem fogsz nyerni lategame, ha csak nem szarabb nalad az ellenfeled 100x.
mechelni meg azert nem lehet tvpben mert early/mid game minden kibaszott szellobe meghalsz.
ahogy mondtam, joke matchup.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 3 2013 04:32pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 04:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Aug 2013 00:31)
a tier argument a lenagyobb retardalt szarsag amibe bele lehet menni.
ha belegondolsz a terran production facilityjei mar eleve gazba kerulnek, eleve kell hozza egy + tech building minden faciltyre, hogy tudjon gyartan, a marauder maga mar nem nem t1, ha megnezed, es akkor a medivac nelkul nem er semmit a bio a medivac sem t1, viking nelkul elolvad a gecibe az egesz bio army, a viking sem t1, ghostok nelkul meg eselyed sincs ht-k ellen, a ghost sem t1
bioval meg egyszeruen nem fogsz nyerni lategame, ha csak nem szarabb nalad az ellenfeled 100x.
mechelni meg azert nem lehet tvpben mert early/mid game minden kibaszott szellobe meghalsz.
ahogy mondtam, joke matchup.


word

néha azt hiszem, hogy taeja maphackkel játszik, hihetetlen ez az ember
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2013 04:38pm
ez az interjús csávó akkora egy iszonyatos gyökér, hogy hihetetlen

összeszednek az utcáról valami random faszt, az jobban csinálja

legalább leírná a kérdéseket valahova, vagy nem tudom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193619371938193919402724Next
Add Reply New Topic New Poll