Quote (RRC @ 3 Aug 2013 23:20)
amúgy tényleg nevetséges, hogy néhány terran sír amikor elverik a tier 1 unitjait 30 perces gém után
a tier argument a lenagyobb retardalt szarsag amibe bele lehet menni.
ha belegondolsz a terran production facilityjei mar eleve gazba kerulnek, eleve kell hozza egy + tech building minden faciltyre, hogy tudjon gyartan, a marauder maga mar nem t1, ha megnezed, es akkor a medivac nelkul nem er semmit a bio a medivac sem t1, viking nelkul elolvad a gecibe az egesz bio army, a viking sem t1, ghostok nelkul meg eselyed sincs ht-k ellen, a ghost sem t1, es akkor azt nem is mondtam, hogy a terran upgradek dragabbak mint a p, es a p meg gyorsabban is hozza oket, azt meg meg sem emlitem, hogy kinek mennyi effort egy engagement.
bioval meg egyszeruen nem fogsz nyerni lategame, ha csak nem szarabb nalad az ellenfeled 100x.
mechelni meg azert nem lehet tvpben mert early/mid game minden kibaszott szellobe meghalsz.
ahogy mondtam, joke matchup.
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 3 2013 04:32pm