Quote (RRC @ 2 Aug 2013 12:09)
vagy csak a géped szar, mert többet mutat kizoomolva a játék???? ...
nyilván többet mutat és emiatt leesik, nekem a mértékével van a bajom. ^^
v-sync nélkül 80-120 fpsem van, innen esik le 30 körülire. Valószínűleg, amikor kizoomolsz, akkor nem csökkenti a számolt felbontást, és ezért ró irreálisan nagy terhelést a gépre ilyenkor. Ez pedig azt jelenti, hogy szarul van megírva.