d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1193319341935193619372724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2013 10:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2013 17:36)
nem hiszem, hogy egy délutáni alvásra gondolsz, éjszaka meg mi a faszt csináljak már amikor alszik ő is, megyek aztán alszom én is.


jah ok. nálunk asszony olyan 9-10 körül fekszik le, én meg olyan 0-3 között valamikor ^^

Quote (bajcli @ 1 Aug 2013 17:50)
Jatekhoz linearis switchek jok (cherry mx black meg red), azok meg valamivel halkabbak, mint a tactile switchek

Meg a billentyu utjanak a fele korul mar regisztralja a keypresst, szal nem kell mindenaron ezerrel csattogtatni

Deazer ofc csattogtatni a legjobb erzes


annyira nem vágom a mechanikus billentyűzeteket, valahogy kívül esett az érdeklődési körömön, de amivel én találkoztam az kibaszott hangos volt. Mintegy írógép. Mondjuk gépeltek rajta, szóval nem kímélték.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2013 10:02am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 1 2013 10:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2013 18:00)
y egyebkent ha figyel az ember lehet vele halkan írni :d


Mondjuk most neztem utana, es a sima blackwidowban pont a letezo leghangosabb tactile switch van :D

Namindegy, en megprobaltam.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2013 10:18am
Quote (qkatz @ Aug 1 2013 04:49pm)
http://4.ii.gl/bVGMPO.png


10/10
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2013 10:21am
Quote (qkatz @ 1 Aug 2013 16:49)
http://4.ii.gl/bVGMPO.png


ezt csak most nézem
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2013 11:01am
ez a shift+z nézet replayekben kurvajó.

Kár, hogy nem lehet így játék közben is...

Bár kibaszott szarul van megírva, mert kurvára leesik az fpsem. fix 60-ról 24-30 közé

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2013 11:01am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 1 2013 01:20pm
Quote (qkatz @ Aug 1 2013 04:49pm)
http://4.ii.gl/bVGMPO.png


kik ezek? ha tippelnem kene faceswapolt idra, de a masikrol fogalmam sincs ( meg arrol sem, hogy melyik idra)
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 1 2013 01:23pm
a masik az khaldor, ök castoljak az asus versenyt, és a 2 fej van megcserélve
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 2 2013 03:45am
mindenki donoljon nekem sok pénzt/fg-t a proleaugere :c

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 2 2013 03:46am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 2 2013 03:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Aug 2013 10:45)
mindenki donoljon nekem sok pénzt/fg-t a proleaugere :c


nem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 2 2013 04:06am
Quote (NerfHydraDPS @ 2 Aug 2013 10:55)
nem


de
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193319341935193619372724Next
Add Reply New Topic New Poll