Quote (Cpt_Ghost @ 1 Aug 2013 17:36)
nem hiszem, hogy egy délutáni alvásra gondolsz, éjszaka meg mi a faszt csináljak már amikor alszik ő is, megyek aztán alszom én is.
jah ok. nálunk asszony olyan 9-10 körül fekszik le, én meg olyan 0-3 között valamikor ^^
Quote (bajcli @ 1 Aug 2013 17:50)
Jatekhoz linearis switchek jok (cherry mx black meg red), azok meg valamivel halkabbak, mint a tactile switchek
Meg a billentyu utjanak a fele korul mar regisztralja a keypresst, szal nem kell mindenaron ezerrel csattogtatni
Deazer ofc csattogtatni a legjobb erzes
annyira nem vágom a mechanikus billentyűzeteket, valahogy kívül esett az érdeklődési körömön, de amivel én találkoztam az kibaszott hangos volt. Mintegy írógép. Mondjuk gépeltek rajta, szóval nem kímélték.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 1 2013 10:02am