Quote (CyberPunk666 @ 31 Jul 2013 13:51)
Mechanikus billentyűzeted van? Micsoda burzsuj vagy!
Amíg egyedül vagy nem probléma, de mondjuk, ha ott aludna a barátnőd, miközben gépelsz... tuti kibaszná az ablakon ^^
btw milyen billed van?
Jatekhoz linearis switchek jok (cherry mx black meg red), azok meg valamivel halkabbak, mint a tactile switchek
Meg a billentyu utjanak a fele korul mar regisztralja a keypresst, szal nem kell mindenaron ezerrel csattogtatni
Deazer ofc csattogtatni a legjobb erzes