d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1193219331934193519362724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 31 2013 05:48am
Quote (Anarkin @ 31 Jul 2013 12:44)
mechanical keyboard jellemzően nagyon hangos, ha másra is szeretnéd használni


én nem szoktam érzeni, hogy probléma lenne, hogy hangos
de egyébként lehet stealth verziót venni, de annak meg semmi értelme :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 31 2013 05:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jul 2013 13:48)
én nem szoktam érzeni, hogy probléma lenne, hogy hangos
de egyébként lehet stealth verziót venni, de annak meg semmi értelme :D


Mechanikus billentyűzeted van? Micsoda burzsuj vagy!

Amíg egyedül vagy nem probléma, de mondjuk, ha ott aludna a barátnőd, miközben gépelsz... tuti kibaszná az ablakon ^^


btw milyen billed van?

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 31 2013 05:52am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2013 05:57am
Quote (Fej @ Jul 31 2013 11:42am)
http://www.youtube.com/watch?v=GBxnmiFkDiQ

egy isten ez a keyboard


sc zenék még mindig kurvajok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 31 2013 06:12am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jul 2013 12:51)
Mechanikus billentyűzeted van? Micsoda burzsuj vagy!

Amíg egyedül vagy nem probléma, de mondjuk, ha ott aludna a barátnőd, miközben gépelsz... tuti kibaszná az ablakon ^^


btw milyen billed van?


razer blackwidow, már kb másfél éve
hát egyébként meg ha itt alszik a barátnőm akkor nem fogok gépelni, legalábbis akkor már biztos nem amikor alszik

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 31 2013 06:13am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 1 2013 09:21am
http://www.twitch.tv/rogtournament

idra az egyik caster lololololololol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 1 2013 09:26am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jul 2013 14:12)
razer blackwidow, már kb másfél éve
hát egyébként meg ha itt alszik a barátnőm akkor nem fogok gépelni, legalábbis akkor már biztos nem amikor alszik


Miért? Akkor hogy kommunikálsz, vagy csinálsz valamit a gépen közben?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2013 09:36am
Quote (CyberPunk666 @ 1 Aug 2013 16:26)
Miért? Akkor hogy kommunikálsz, vagy csinálsz valamit a gépen közben?


nem hiszem, hogy egy délutáni alvásra gondolsz, éjszaka meg mi a faszt csináljak már amikor alszik ő is, megyek aztán alszom én is.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 1 2013 09:49am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 1 2013 09:50am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Jul 2013 13:51)
Mechanikus billentyűzeted van? Micsoda burzsuj vagy!

Amíg egyedül vagy nem probléma, de mondjuk, ha ott aludna a barátnőd, miközben gépelsz... tuti kibaszná az ablakon ^^


btw milyen billed van?


Jatekhoz linearis switchek jok (cherry mx black meg red), azok meg valamivel halkabbak, mint a tactile switchek

Meg a billentyu utjanak a fele korul mar regisztralja a keypresst, szal nem kell mindenaron ezerrel csattogtatni

Deazer ofc csattogtatni a legjobb erzes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 1 2013 10:00am
Quote (bajcli @ 1 Aug 2013 16:50)
Jatekhoz linearis switchek jok (cherry mx black meg red), azok meg valamivel halkabbak, mint a tactile switchek

Meg a billentyu utjanak a fele korul mar regisztralja a keypresst, szal nem kell mindenaron ezerrel csattogtatni

Deazer ofc csattogtatni a legjobb erzes


y egyebkent ha figyel az ember lehet vele halkan írni :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193219331934193519362724Next
Add Reply New Topic New Poll