Quote (sutirablo @ 30 Jul 2013 11:52)
2 gyors noob kérdés:
1, Hogyan lehet kijelölni az összes ugyanolyan épületet, ha nincs az összes a látómezőben? pl. az összes nexust, h ne keljen az összeset külön-külön jelölgetni
2, Streamen láttam, h scouting közben az ellenség épülő épületére is rá lehet kattintatni és látni, h mi épül, de nekem érdekes módon nem mutatja.
köszi!
1, szerintem sehogy, de a ctrl+klikkel az összes képen lévőt kijelüli, és ha nyomvatartod, könnyű összeszedni mindet.
2, van a beállítások között olyna opció, hogy ki tudd-e jelölni az ellenség egységét. Alapból asszem be van kapcsolva.