d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1193019311932193319342724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 08:06am
Quote (Rawen @ 29 Jul 2013 15:04)
Látom itt is jó állapotban vannak az idegek.


sosem volt maskepp ^_^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 04:11pm
fuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeah
van szponzor hpl-re
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2013 04:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Jul 2013 00:11)
fuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeahfuckyeah
van szponzor hpl-re


gz

van valami oldal ahol vannak fent winratek meg ki mennyit játszik egy fajjal etc.?
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Jul 30 2013 03:52am
2 gyors noob kérdés:

1, Hogyan lehet kijelölni az összes ugyanolyan épületet, ha nincs az összes a látómezőben? pl. az összes nexust, h ne keljen az összeset külön-külön jelölgetni

2, Streamen láttam, h scouting közben az ellenség épülő épületére is rá lehet kattintatni és látni, h mi épül, de nekem érdekes módon nem mutatja.

köszi!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 30 2013 04:12am
Quote (sutirablo @ 30 Jul 2013 11:52)
2 gyors noob kérdés:

1, Hogyan lehet kijelölni az összes ugyanolyan épületet, ha nincs az összes a látómezőben? pl. az összes nexust, h ne keljen az összeset külön-külön jelölgetni

2, Streamen láttam, h scouting közben az ellenség épülő épületére is rá lehet kattintatni és látni, h mi épül, de nekem érdekes módon nem mutatja.

köszi!


1, szerintem sehogy, de a ctrl+klikkel az összes képen lévőt kijelüli, és ha nyomvatartod, könnyű összeszedni mindet.

2, van a beállítások között olyna opció, hogy ki tudd-e jelölni az ellenség egységét. Alapból asszem be van kapcsolva.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 30 2013 04:13am
Maru 4-0 Innovation (Maru 15éves) :DD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 30 2013 04:24am
Quote (Edem @ 30 Jul 2013 12:13)
Maru 4-0 Innovation (Maru 15éves) :DD


szerintem itt egyáltalán semmilyen hátrányt nem jelent a kor, sőt.

Sőt, ő már egy olyan generáció, aki amikor megtanult járni, már ment a starcraft első része.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 30 2013 04:40am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Jul 2013 11:24)
szerintem itt egyáltalán semmilyen hátrányt nem jelent a kor, sőt.

Sőt, ő már egy olyan generáció, aki amikor megtanult járni, már ment a starcraft első része.


Én se azért írtam oda mert hátrány,csak megjegyeztem.A második legfiatalabb finalist a GSL-en. Az a baj hogy ezek 18eves korukra kiégnek..lásd Life,Parting :D azért remelem hogy nem TvT final lesz.. :-/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 30 2013 04:40am
Quote (Edem @ 30 Jul 2013 11:13)
Maru 4-0 Innovation (Maru 15éves) :DD


hol lehet visszanézni?
Quote (Edem @ 30 Jul 2013 11:40)
Én se azért írtam oda mert hátrány,csak megjegyeztem.A második legfiatalabb finalist a GSL-en. Az a baj hogy ezek 18eves korukra kiégnek..lásd Life,Parting :D azért remelem hogy nem TvT final lesz.. :-/


hát attól, hogy nem ők nyernek mindent még nem égtek ki :D


This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 30 2013 04:44am
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Jul 30 2013 04:43am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 30 2013 11:12am)
1, szerintem sehogy, de a ctrl+klikkel az összes képen lévőt kijelüli, és ha nyomvatartod, könnyű összeszedni mindet.

2,  van a beállítások között olyna opció, hogy ki tudd-e jelölni az ellenség egységét. Alapból asszem be van kapcsolva.


ááh köszi :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1193019311932193319342724Next
Add Reply New Topic New Poll