d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1192919301931193219332724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 06:08am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 13:07)
Elvileg 50%-on tart és több, mint kétszerannyit nyersz, mint vesztesz, lófaszra sem elég. oké.




felbaszott, azóta játszottam kb 5 1v1-t, abból 4-et megnyertem, az ötödikre meg találkoztam egy portrévadásszal... ott is hagytam, szar a rendszer. Simán kirakatnám pihenőre azokat, akik szándékosan lebuknak pár ligát. De a blizz ehhez töketlen.


kicsi a minta.
egyebkent meg az elobb mondtam el, hogy addig nem fog feldobni amig nem all be 50% korulire a nyeresi vesztesi aranyod (ez nem a statodban fog megnyilvanulni nyilvan, mert annak semmi ertelme nem lenne mert visszakene buknod ugyan oda hozza ahol voltal, de mindenkeppen kellenek lossok is)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2013 06:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 14:08)
kicsi a minta.
egyebkent meg az elobb mondtam el, hogy addig nem fog feldobni amig nem all be 50% korulire a nyeresi vesztesi aranyod (ez nem a statodban fog megnyilvanulni nyilvan, mert annak semmi ertelme nem lenne mert visszakene buknod ugyan oda hozza ahol voltal, de mindenkeppen kellenek lossok is)


de én nyerni akarok.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 29 2013 06:14am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 14:12)
de én nyerni akarok.


http://goo.gl/NacbYh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 06:20am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 13:12)
de én nyerni akarok.


hát akkor nyerjél, aztán majd ha masters mmred lesz de még ott is megversz mindenkit 0 lossal akkor feldob gmbe
go for it
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2013 06:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 14:20)
hát akkor nyerjél, aztán majd ha masters mmred lesz de még ott is megversz mindenkit 0 lossal akkor feldob gmbe
go for it


cyberpunkot jövőre a wcs döntőben láthatjuk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2013 06:55am
Quote (RRC @ 29 Jul 2013 14:53)
cyberpunkot jövőre a wcs döntőben láthatjuk


Évente játszom annyi meccset, mint azok naponta... :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2013 07:25am
ilyen melegben nem is lehet sczni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2013 07:40am
Quote (Fej @ 29 Jul 2013 15:25)
ilyen melegben nem is lehet sczni


hajnalban full kinyitott ablaknál már lehet :D

amúgy idegbeteg leszek ettől a játéktól

This post was edited by RRC on Jul 29 2013 07:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 08:03am
Quote (RRC @ 29 Jul 2013 14:40)
hajnalban full kinyitott ablaknál már lehet :D

amúgy idegbeteg leszek ettől a játéktól


mindenki az, en most eppen azon gondolkozom, hogy hagyom a gecibe es elmegyek kommentatornak :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2013 08:04am
Látom itt is jó állapotban vannak az idegek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192919301931193219332724Next
Add Reply New Topic New Poll