Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 13:07)
Elvileg 50%-on tart és több, mint kétszerannyit nyersz, mint vesztesz, lófaszra sem elég. oké.
felbaszott, azóta játszottam kb 5 1v1-t, abból 4-et megnyertem, az ötödikre meg találkoztam egy portrévadásszal... ott is hagytam, szar a rendszer. Simán kirakatnám pihenőre azokat, akik szándékosan lebuknak pár ligát. De a blizz ehhez töketlen.
kicsi a minta.
egyebkent meg az elobb mondtam el, hogy addig nem fog feldobni amig nem all be 50% korulire a nyeresi vesztesi aranyod (ez nem a statodban fog megnyilvanulni nyilvan, mert annak semmi ertelme nem lenne mert visszakene buknod ugyan oda hozza ahol voltal, de mindenkeppen kellenek lossok is)