d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11921931941951964765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 7 2015 11:40am
Quote (Usaftw @ 7 Jul 2015 19:26)
Faszom se dolgozna ha nyernek 5 milliárdot
persze ha csgo caster lennék akkor lehet


Tfw kórházban vagyok amerikaban
bye bye zsiruj milliok


lelottek julius negyediken?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 7 2015 11:55am
Quote (Usaftw @ 7 Jul 2015 18:38)
Nem, a nigger haverja


iso story


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 7 2015 11:58am
Quote (Usaftw @ 7 Jul 2015 19:38)
Nem, a nigger haverja


akinek a pénzt kellett volna adnod?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 7 2015 12:03pm
Quote (Usaftw @ Jul 7 2015 06:38pm)
Nem, a nigger haverja


Nem tudom hogy ez mennyire komoly
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jul 7 2015 12:10pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 7 2015 08:03pm)
Nem tudom hogy ez mennyire komoly


Semennyire
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 7 2015 12:40pm
Quote (Senee @ Jul 7 2015 03:33pm)
hülye ez is mint a faszom


Szerintem is. Olyan érzésem van, mintha 2 féle ember nyerné meg a lottót. Az egyik akinek semmi igénye, vagy ötlete nincs, bejár ugyanúgy dolgozni (csak tudnám, hogy akkor mi a faszomnak lottózott) a másik meg elveri kokóra, meg vitorlásra aztán 5 év múlva rájön, hogy nincs semmije.

This post was edited by beni on Jul 7 2015 12:41pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 01:39pm
Quote (beni @ Jul 7 2015 06:40pm)
Szerintem is. Olyan érzésem van, mintha 2 féle ember nyerné meg a lottót. Az egyik akinek semmi igénye, vagy ötlete nincs, bejár ugyanúgy dolgozni (csak tudnám, hogy akkor mi a faszomnak lottózott) a másik meg elveri kokóra, meg vitorlásra aztán 5 év múlva rájön, hogy nincs semmije.


mondjuk attól független értem amit joey mond részben mert ha pl olyan munkám lenne, hogy kutyusokkal foglalkozok akkor azért nem hagynám (teljesen) abba
de tuti felvennék másik embert vagy mondanám, hogy nem kell fizetés de nem járok be mindennap mint vmi robot majd jövök amikor akarok(:XD)



Quote (-joey- @ Jul 7 2015 03:49pm)
Nem utálja mindenki a munkáját.


én sem utálom a munkámat, inkább mondanám semlegesnek

de ha meg olyan a munkád, hogy a hobbid; a hobbit is jobb keretek nélkül csinálni amikor épp ahhoz van kedved és nem kibaszott beosztás szerint imo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 7 2015 01:59pm
A japán topic elhallt, valaki tudna ajánlani egy jó anime muvit?
Fontos számomra h szép legyen, elgondolkodtató és hatással legyen az emberre.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 7 2015 02:00pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 7 2015 02:00pm
Quote (fahrii @ 7 Jul 2015 21:59)
A japán topic elhallt, valaki tudna ajánlani egy jó anime muvit?
Fontos számomra h szép legyen, elgondolkodtató és hatással legyen az emberre.


hát ez elég buzisra sikerült
Go Back To Magyar Topic List
Prev11921931941951964765Next
Add Reply New Topic New Poll