d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev11921931941951963310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 1 2013 03:12pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 May 2013 23:10)
ha 3exalted a 6s, akkor siman megeri az 1slotost is zuzni lol.
amire ki akartam terni, hogy 800fusingbol nem egyszeru 6linkelni, meg akkoris, ha az atlag akorul van.


Nem 3 exalted, elirtam, dunno mennyi a pure 6 socket.

Nezd meg amit hozzaediteltem meg.

This post was edited by Baleee on May 1 2013 03:13pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 1 2013 03:21pm
olvastam.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 1 2013 11:12pm
Quote (Baleee @ May 1 2013 09:08pm)
Nekem olyan van, lehet kirollozom egyszer 5-rol 6 linkre.
De amugy ilvl 79, 6 socket vaal regalia, 5linkkel, 3,5 exaltert vettem.

/e: es y, megeri.


A masik ami rettent szar a dologban, hogy 5linkeset is alig lehet venni pl, hiaba 'nem draga', sokan inkabb chaosolnak ra ~40-50 chaosbol (2-2,5 exaltedbol) meg normalis statokat es ugy adjak csak el (mar ha ok talaljak), mert pl egy 2 exaltezni valo 100+ max es 100+ es% (ez mar eleg popec ES ad totalba) es ugye block&stun redu. 8+ exalted.


!+TWERFA"+!WERGGS
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 1 2013 11:29pm
Quote (sylke @ 2 May 2013 07:12)
!+TWERFA"+!WERGGS


Valamiert rohogtem. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 2 2013 06:08am
a 70es mapon nem esett egy se, a 66oson esett 3 masik 66os
pedig a 70esen tobb volt a quantity is :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 06:38am
Quote (Flutter @ May 2 2013 02:08pm)
a 70es mapon nem esett egy se, a 66oson esett 3 masik 66os
pedig a 70esen tobb volt a quantity is :(


meg kell lenni egy bizonyos %-nak, hogy a saját vagy magasabb szintű map eshessen
ezért exaltedezik meg chaosozzák a 76 os mapokat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2013 06:42am
Quote (cowding @ May 2 2013 02:38pm)
meg kell lenni egy bizonyos %-nak, hogy a saját vagy magasabb szintű map eshessen
ezért exaltedezik meg chaosozzák a 76 os mapokat


errol tudsz nekem 1 megbizhato forrast linkelni?
csak mert en csomoszor hozok pl 68as mapbol 69est ki, pedig par %os (maze + valami fos, kb 20%)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 06:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 2 2013 02:42pm)
errol tudsz nekem 1 megbizhato forrast linkelni?
csak mert en csomoszor hozok pl 68as mapbol 69est ki, pedig par %os (maze + valami fos, kb 20%)


http://www.youtube.com/watch?v=%5FWqeaBu6d4k


kurva embedd nem megy

This post was edited by cowding on May 2 2013 06:51am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2013 06:58am
Quote (cowding @ May 2 2013 02:50pm)


ez nem megbizhato. GGG post kellett volna :/
azt alairom, hogy altalaban tobb cucc esik high % mapbol.
de azt ketlem, hogy pl 60% alatt nem eshet nagyobb map, mig mondjuk 80%nal tuti esik nagyobb ...
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 07:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 2 2013 02:58pm)
ez nem megbizhato. GGG post kellett volna :/
azt alairom, hogy altalaban tobb cucc esik high % mapbol.
de azt ketlem, hogy pl 60% alatt nem eshet nagyobb map, mig mondjuk 80%nal tuti esik nagyobb ...


jó hát gondolod hogy ilyesmit ggg nem fog leirni
kripp meg nem szokott baromságokat beszélni, de ofc mindenki úgy játszik ahogy akar
Go Back To Magyar Topic List
Prev11921931941951963310Next
Add Reply New Topic New Poll