Quote (farki @ Oct 22 2012 08:05pm)
a "rámrohan a törpe geci és 3 ütésből megöl" alapján nem az jött le, hogy pro player vagy
de ha ez a helyzet, akkor ne magát a játékot szidd (a dota meggyalázása), hanem az orosz "csapattársaid"
nem
ez a játék egy szar.
>pick carry
>get 3-4 kills
>win the game
most is ez megy
tökmindegy milyen jó vagyok, van egy sf 15 killel és mindenkit 2hitel
OK.
sima dotába is volt ilyen, de nem ennyire durván