d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11921931941951964683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 22 2012 02:05pm
Quote (xGurke @ 22 Oct 2012 21:01)
most 10-2be vagyok pudgeval
l2p issue
biztos fingom nincs a játékról


a "rámrohan a törpe geci és 3 ütésből megöl" alapján nem az jött le, hogy pro player vagy
de ha ez a helyzet, akkor ne magát a játékot szidd (a dota meggyalázása), hanem az orosz "csapattársaid"
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 02:07pm
Quote (farki @ Oct 22 2012 08:05pm)
a "rámrohan a törpe geci és 3 ütésből megöl" alapján nem az jött le, hogy pro player vagy
de ha ez a helyzet, akkor ne magát a játékot szidd (a dota meggyalázása), hanem az orosz "csapattársaid"


nem
ez a játék egy szar.
>pick carry
>get 3-4 kills
>win the game
most is ez megy
tökmindegy milyen jó vagyok, van egy sf 15 killel és mindenkit 2hitel
OK.
sima dotába is volt ilyen, de nem ennyire durván
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 22 2012 02:10pm
Quote (xGurke @ 22 Oct 2012 21:07)
nem
ez a játék egy szar.
>pick carry
>get 3-4 kills
>win the game
most is ez megy
tökmindegy milyen jó vagyok, van egy sf 15 killel és mindenkit 2hitel
OK.
sima dotába is volt ilyen, de nem ennyire durván


erre inkább nem is mondok semmit, majd valaki jön és megszakérti miért butaság
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 02:10pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 02:17pm
úr isten és van aki ezért pénzt ad
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 22 2012 02:41pm
Quote (xGurke @ 22 Oct 2012 21:24)
belépek, első dolog ami kibaszta a szememet az a kibaszott undorító grafika

:dddddddd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 02:57pm
Quote (xGurke @ 22 Oct 2012 22:07)
nem
ez a játék egy szar.
>pick carry
>get 3-4 kills
>win the game
most is ez megy
tökmindegy milyen jó vagyok, van egy sf 15 killel és mindenkit 2hitel
OK.
sima dotába is volt ilyen, de nem ennyire durván


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Szakadok geci.

/e Menj lolozni, fogalmad sincs miről beszélsz.

This post was edited by Rawen on Oct 22 2012 02:59pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 22 2012 03:53pm


csak játszottam egyet, így 2 hónap után
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 22 2012 05:08pm
Quote (Rawen @ 22 Oct 2012 22:57)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Szakadok geci.

/e Menj lolozni, fogalmad sincs miről beszélsz.


te se dotazol, csak postolsz ide lol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2012 05:09pm
Quote (RRC @ 23 Oct 2012 01:08)
te se dotazol, csak postolsz ide lol


6 évet dotaztam +2 éve folyamatosan követem a competitive scenet lol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11921931941951964683Next
Add Reply New Topic New Poll