Quote (cowding @ 25 May 2011 21:39)
mire kaptál te fél éves warnt?

volt mellette még másik 8 is
azért tartott fél évig
amúgymeg lezsidóztam njagot
kurvaanyáztam, spammeltem, "porn"-t postoltam...
minden ami jó
az állapotom(status) akkor írtam ki amikor már televolt a faszom a warnokkal aztán azóta postolok sokkal kevesebbet.
már 175 nap
n1
This post was edited by Cpt_Ghost on May 25 2011 02:43pm