Quote (A122 @ Mar 12 2011 10:37pm)
Lenne egy problémám a színes profillal kapcsolatban.
Addik ok, hogy jegyzettömbbe bemásolom azt a karaktert (bár alt+számokkal nem megy), és utána 0, majd színnek megfelelő szám, de mikor be akarom illeszteni d2 profile-ba, ott az a kari sima y-ként jelenik meg és beírja mellé a 0-t meg a szín számát is (így nyilván nem színezi be az utána következő szöveget).
Valaki, vmi ötlet?
Thx.
Nyisd meg a jegyzettömböt, ne bemásold, hanem nyomd le altGR és a betűk feletti számsorba a nyolcast, utána 'c' és úgy 0
Ezt jelöld ki és másold be a profilodba.
This post was edited by Christine21 on Mar 12 2011 04:43pm