Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:29)
Ha valakit figyelmeztetek hogy ne early bumpoljon az szabály sértés?
Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:32)
Nem trade topicba, hanem Price check forumba.

Nem szabálysértés ha ontopic maradsz és válaszolsz a price checkjére.
Ugyanúgy reportolhatod early bumpert, vagy csak figyelmeztetheted rá hogy nem kéne
Quote (Sajage @ 20 Aug 2010 21:20)
mi számít early bumpnak?
elvileg ha 2 egymás utáni postod között nem telik el 4 óra
de ha postolnak utánad, 2 perc múlva reagálhatsz rá, anélkül hogy early bumpnak számítana?
Ezt meg majd Anitól kéne megkérdezni, valahol a stickyben elmagyarázta