d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1192193194195196232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 20 2010 01:21pm
Quote (Sajage @ 20 Aug 2010 21:20)
mi számít early bumpnak?
elvileg ha 2 egymás utáni postod között nem telik el 4 óra
de ha postolnak utánad, 2 perc múlva reagálhatsz rá, anélkül hogy early bumpnak számítana?


ja
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 20 2010 01:22pm
Quote (Sajage @ Aug 20 2010 07:20pm)
mi számít early bumpnak?
elvileg ha 2 egymás utáni postod között nem telik el 4 óra
de ha postolnak utánad, 2 perc múlva reagálhatsz rá, anélkül hogy early bumpnak számítana?

1. 4 órán belüli bump, pc fórumon ez 12 .
2. Szerintem igen. :)

This post was edited by uberpro123 on Aug 20 2010 01:23pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 20 2010 01:29pm
Ha valakit figyelmeztetek hogy ne early bumpoljon az szabály sértés?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Aug 20 2010 01:30pm
Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:29)
Ha valakit figyelmeztetek hogy ne early bumpoljon az szabály sértés?


Ha postolod a trade topicjába, akkor igen, ugyanis az spamnak számít.

Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:32)
Nem trade topicba, hanem Price check forumba. :P


Igazából nincs különbség. :) Írj neki PM-et. :)

This post was edited by Fezmin on Aug 20 2010 01:33pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 20 2010 01:32pm
Quote (Fezmin @ Aug 20 2010 07:30pm)
Ha postolod a trade topicjába, akkor igen, ugyanis az Spam.


Nem trade topicba, hanem Price check forumba. :P
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 20 2010 01:54pm
Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:29)
Ha valakit figyelmeztetek hogy ne early bumpoljon az szabály sértés?


Quote (uberpro123 @ 20 Aug 2010 21:32)
Nem trade topicba, hanem Price check forumba. :P


Nem szabálysértés ha ontopic maradsz és válaszolsz a price checkjére.
Ugyanúgy reportolhatod early bumpert, vagy csak figyelmeztetheted rá hogy nem kéne


Quote (Sajage @ 20 Aug 2010 21:20)
mi számít early bumpnak?
elvileg ha 2 egymás utáni postod között nem telik el 4 óra
de ha postolnak utánad, 2 perc múlva reagálhatsz rá, anélkül hogy early bumpnak számítana?


Ezt meg majd Anitól kéne megkérdezni, valahol a stickyben elmagyarázta
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 20 2010 02:01pm
Quote (Klontar @ Aug 20 2010 07:54pm)
Nem szabálysértés ha ontopic maradsz és válaszolsz a price checkjére.
Ugyanúgy reportolhatod early bumpert, vagy csak figyelmeztetheted rá hogy nem kéne




Ezt meg majd Anitól kéne megkérdezni, valahol a stickyben elmagyarázta


Köszi. :)
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Aug 20 2010 03:09pm
Quote (Sajage @ 20 Aug 2010 21:20)
de ha postolnak utánad, 2 perc múlva reagálhatsz rá, anélkül hogy early bumpnak számítana?

igen postolhatsz, csak valamit módosíts a trade listeden akkor ;)

This post was edited by Sup3RN0Va on Aug 20 2010 03:10pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 23 2010 03:28am
Closed topicból nem lehet quoteolni. :O
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Aug 23 2010 03:49am
Quote (josheide @ Aug 23 2010 11:28am)
Closed topicból nem lehet quoteolni. :O


Ez így van :)
Ha jól emlékszem , régebben lehetett.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192193194195196232Next
Closed New Topic New Poll