d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1192819291930193119322724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2013 08:02pm
amúgy nem hiszem el, hogy nem rak fel platinába... már negyvennel több winem lesz lassan, mint lossom

unalmamba már nyomtam 2 gémet terrannal rankeden, mindkettőt megnyertem ez

maradok ennél :D

protossal KÉPTELEN vagyok zerg ellen nyerni

This post was edited by RRC on Jul 28 2013 08:04pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2013 08:05pm
még a kibaszott ligát is leaveltem, hátha placement után feldob megint, mert már +150 ponttal voltam első goldban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2013 08:09pm
a kurva anyád matchmaking, egy szar ez a system, megyek aludni

hajnali 4
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 05:52am
@rrc
jo a matchmaking, csak azt a szintet keresi ahol 50%-ban nyersz, szóval játszál csak még, akkor fog feldobni, ha elkezdesz veszíteni is, mert akkor leszel ideális szinten a skilledhez mérten.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2013 05:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 13:52)
@rrc
jo a matchmaking, csak azt a szintet keresi ahol 50%-ban nyersz, szóval játszál csak még, akkor fog feldobni, ha elkezdesz veszíteni is, mert akkor leszel ideális szinten a skilledhez mérten.


Azért megrohadhat az a szar. Anno akkor hagytam ott az 1v1-t, amikor az utolsó 50 gameből 38-t megnyertem és nem rakott fel...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 05:59am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 12:56)
Azért megrohadhat az a szar. Anno akkor hagytam ott az 1v1-t, amikor az utolsó 50 gameből 38-t megnyertem és nem rakott fel...


weakling
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2013 06:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 13:59)
weakling


rosszul emlékeztem.

34 win 16 loss volt az utolsó 50 game.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2013 06:02am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 14:02)
rosszul emlékeztem.

34 win 16 loss volt az utolsó 50 game.


ilyenkor kell meg otot jatszani, hogy felrakjon
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2013 06:02am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jul 2013 13:02)
rosszul emlékeztem.

34 win 16 loss volt az utolsó 50 game.


ez egyebkent lofaszra sem eleg fyi
egyebkent hogy meghal a hunsub cup, lel.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 29 2013 06:05am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2013 06:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 14:02)
ez egyebkent lofaszra sem eleg fyi


Elvileg 50%-on tart és több, mint kétszerannyit nyersz, mint vesztesz, lófaszra sem elég. oké. Akkor legalább adott volna olyan ellenfeleket, hogy ne nyerjek ennyit. amúgy csak azért tudom az utolsó 50 meccset felhozni, mert csak annyit listázott ki ez a szar, van az több is.


Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2013 14:02)
ilyenkor kell meg otot jatszani, hogy felrakjon


felbaszott, azóta játszottam kb 5 1v1-t, abból 4-et megnyertem, az ötödikre meg találkoztam egy portrévadásszal... ott is hagytam, szar a rendszer. Simán kirakatnám pihenőre azokat, akik szándékosan lebuknak pár ligát. De a blizz ehhez töketlen.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 29 2013 06:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192819291930193119322724Next
Add Reply New Topic New Poll