Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2013 14:02)
ez egyebkent lofaszra sem eleg fyi
Elvileg 50%-on tart és több, mint kétszerannyit nyersz, mint vesztesz, lófaszra sem elég. oké. Akkor legalább adott volna olyan ellenfeleket, hogy ne nyerjek ennyit. amúgy csak azért tudom az utolsó 50 meccset felhozni, mert csak annyit listázott ki ez a szar, van az több is.
Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2013 14:02)
ilyenkor kell meg otot jatszani, hogy felrakjon
felbaszott, azóta játszottam kb 5 1v1-t, abból 4-et megnyertem, az ötödikre meg találkoztam egy portrévadásszal... ott is hagytam, szar a rendszer. Simán kirakatnám pihenőre azokat, akik szándékosan lebuknak pár ligát. De a blizz ehhez töketlen.
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 29 2013 06:08am