d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1192219231924192519262724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2013 02:04pm
Quote (RRC @ 17 Jul 2013 21:46)
én tudom a megoldást

délután játssz


ez még egy u don't say képet sem ér meg.

Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2013 21:58)
allitsd vissza az orat windowsban


^^
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 18 2013 04:58am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 18 2013 05:10am
Quote (RRC @ 18 Jul 2013 12:58)


240p-ben megáll 2 másodpercenként fél másodpercre. élvezhetetlen. Bár 480 alatt amúgy is olyan pixelhalmaz, hogy nincs értelme...

Igazi fos a közvetítés, mint mindig.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 18 2013 05:11am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 18 2013 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Jul 2013 13:10)
240p-ben megáll 2 másodpercenként fél másodpercre. élvezhetetlen. Bár 480 alatt amúgy ily olyan pixelhalmaz, hogy nincs értelme...

Igazi fos a közvetítés, mint mindig.


720p-ben lag nélkül megy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 18 2013 05:15am
Quote (RRC @ 18 Jul 2013 13:11)
720p-ben lag nélkül megy


chromeban minden felbontás szaggat.

ieben meg a 720 kivételével minden.

ki érti ezt...

de legalább ie 720 működik.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 18 2013 05:15am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 18 2013 02:29pm
tegye fel a kezét aki tudta, hogy a missille turretben ül valaki :DD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 18 2013 02:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jul 2013 21:29)
tegye fel a kezét aki tudta, hogy a missille turretben ül valaki :DD
http://i.imgur.com/4ly6IkQ.jpg


dat 2010 feel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 18 2013 03:54pm
110 apm <3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2013 04:16pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 19 2013 04:35pm
jövőre valószínűleg én is részt veszek nemzetközi versenyeken
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192219231924192519262724Next
Add Reply New Topic New Poll