d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1192119221923192419252724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2013 07:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2013 01:39pm)


valaki mondja meg cpt-nek, hogy ha a workereket spemmeli a dobozzal, akkor kis dobozokat csinaljon, mert igy, hogy az egesz kepernyo be van keretezve, ennek lofasz ertelme sincsen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2013 07:53am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2013 15:51)
valaki mondja meg cpt-nek, hogy ha a workereket spemmeli a dobozzal, akkor kis dobozokat csinaljon, mert igy, hogy az egesz kepernyo be van keretezve, ennek lofasz ertelme sincsen


mondd meg neki te pl.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2013 07:55am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2013 14:51)
valaki mondja meg cpt-nek, hogy ha a workereket spemmeli a dobozzal, akkor kis dobozokat csinaljon, mert igy, hogy az egesz kepernyo be van keretezve, ennek lofasz ertelme sincsen


elarulom neked egyik modon sincsen semmi ertelme
tt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2013 07:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2013 02:55pm)
elarulom neked egyik modon sincsen semmi ertelme
tt


a kicsivel gyakorlod a preciz iranyitast
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2013 08:02am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2013 14:56)
a kicsivel gyakorlod a preciz iranyitast


nincs ra szuksegem kulonosebben, hogy akcion kivul gyakoroljam, eleg jol megy, meg amugyis mech fag vagyok

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 17 2013 08:02am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2013 08:12am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2013 03:02pm)
nincs ra szuksegem kulonosebben, hogy akcion kivul gyakoroljam, eleg jol megy, meg amugyis mech fag vagyok


az meg ugyis 1a
XD?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2013 08:39am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2013 15:12)
az meg ugyis 1a
XD?


XDDDDDD
stop yoke
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2013 01:20pm
mikor délután játszom, akkor klasszisokkal jobban megy a játék, mint amikor este.

Visszahoztam 50% fölé a w:l-t.


Ráadásul olyan csapatokat vertünk meg, ahol platina meg gold volt 1v1ben az ellenfél, és totál partyban voltam velük.


Good feel.
Csak este, akkor mit csináljak? ^^

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 17 2013 01:21pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2013 01:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2013 21:20)
mikor délután játszom, akkor klasszisokkal jobban megy a játék, mint amikor este.

Visszahoztam 50% fölé a w:l-t.


Ráadásul olyan csapatokat vertünk meg, ahol platina meg gold volt 1v1ben az ellenfél, és totál partyban voltam velük.


Good feel.
Csak este, akkor mit csináljak? ^^


én tudom a megoldást

délután játssz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2013 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 17 2013 08:20pm)
mikor délután játszom, akkor klasszisokkal jobban megy a játék, mint amikor este.

Visszahoztam 50% fölé a w:l-t.


Ráadásul olyan csapatokat vertünk meg, ahol platina meg gold volt 1v1ben az ellenfél, és totál partyban voltam velük.


Good feel.
Csak este, akkor mit csináljak? ^^


allitsd vissza az orat windowsban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192119221923192419252724Next
Add Reply New Topic New Poll