Quote (CyberPunk666 @ Jul 17 2013 08:20pm)
mikor délután játszom, akkor klasszisokkal jobban megy a játék, mint amikor este.
Visszahoztam 50% fölé a w:l-t.
Ráadásul olyan csapatokat vertünk meg, ahol platina meg gold volt 1v1ben az ellenfél, és totál partyban voltam velük.
Good feel.
Csak este, akkor mit csináljak? ^^
allitsd vissza az orat windowsban