d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191919201921192219232724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2013 06:40am
Quote (Fej @ 15 Jul 2013 14:39)
jézus fasza, már több gamed van mint nekem :DD


ez nem én vagyok, hál' istennek

275 van összesen nekem
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 15 2013 06:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jul 2013 09:27)
Sunday
22:34
Tamás Csillag

Kiestél ?
22:34
Levente Kovássy

ki

geci idegbeteg voltam

a netem miatt
22:34
Tamás Csillag

sry
22:34
Levente Kovássy

ülnék le

hogy kezdek

erre elmegy egy órára a net

háromszor telefonáltam be üvöltözni velük

aztán akkor

játszottunk

aztán breachel játszottam két elég close gamet

az elsőbe nmondjuk a végére nem lett close

de ha nem vagyok idegbeteg fasz

akkor nem overextendelek

mech turtle

aztan megverem

de fasz vagyok

masodik gameben meg

idra gg volt kb

aztan nescafe becheeselt

end of story

nem volt kulonosebb idegzetem hozza

hat mindegy

maradok ladder hero most egy darabig
22:36
Tamás Csillag

Láttam a játékokat

kár
22:37
Levente Kovássy

mondjuk

az jó érzés

hogy tudom

hogyha nem vagyok fasz

akkor breachet megtudtam volna verni (ez igaz mondjuk nescafera is

mert ha az utolso jatekban nem 2raxolok idegből

akkor megverem mert standardot nyomott

de protosst nem lehet becheeselni


Nescafe 2-1-re vert meg, 1. game 4gate blinkstalker all in, amit azert nem fogtam meg, mert cuttoltam a marinokat, hogy hamarabb legyen exp azert megis es nem volt eleg dps a bunkerben a tank elott, 2. gameben tolt valami szar 2gate into 4gate cheeset azt megfogtam, aztan 3. gameben idegbol 2rax reaper nem volt jo otlet, mert standardot jatszott, ha normalisan jatszok akkor megverem.
also, akkor kellenek replayek?


kifogás
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 15 2013 06:42am
Quote (RRC @ Jul 15 2013 01:40pm)
ez nem én vagyok, hál' istennek

275 van összesen nekem


ja, így más :D

hát silver 2k++ winnel igazi tehetségről árulkodik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2013 07:41am
Quote (RRC @ 15 Jul 2013 13:09)


ez ilyen portrait hunter imo :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 15 2013 01:36pm
lol
vki szorgoskodik


most ha erdekelne az sc2, akkor biztos sirnek, hogy most akkor biztos nem tudok jatszani, de igazabol annyira nem erdekel, hogy el sem inditom, hogy megnezzem, tudok-e jatszani
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2013 02:11am
Quote (Taszilo.^ @ Jul 15 2013 08:36pm)
lol
vki szorgoskodik
http://2.ii.gl/hCnPvN.png

most ha erdekelne az sc2, akkor biztos sirnek, hogy most akkor biztos nem tudok jatszani, de igazabol annyira nem erdekel, hogy el sem inditom, hogy megnezzem, tudok-e jatszani


én se játszom már rendszeresen de azért néha tök jó letolni pár meccset
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 16 2013 04:51am
Quote (Taszilo.^ @ 15 Jul 2013 20:36)
lol
vki szorgoskodik
http://2.ii.gl/hCnPvN.png

most ha erdekelne az sc2, akkor biztos sirnek, hogy most akkor biztos nem tudok jatszani, de igazabol annyira nem erdekel, hogy el sem inditom, hogy megnezzem, tudok-e jatszani


Quote (Fej @ 16 Jul 2013 09:11)
én se játszom már rendszeresen de azért néha tök jó letolni pár meccset


gyengék
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 16 2013 05:34am
sc2 random gen /10



This post was edited by CyberPunk666 on Jul 16 2013 05:35am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2013 07:26am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2013 13:34)
sc2 random gen /10

http://2.ii.gl/fIJ5kU.png


implying 47 game jelent valamit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 16 2013 07:44am
tfw ez eddig a legaktivabb szezonom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191919201921192219232724Next
Add Reply New Topic New Poll