Quote (Taszilo.^ @ 15 Jul 2013 20:36)
lol
vki szorgoskodik
http://2.ii.gl/hCnPvN.png
most ha erdekelne az sc2, akkor biztos sirnek, hogy most akkor biztos nem tudok jatszani, de igazabol annyira nem erdekel, hogy el sem inditom, hogy megnezzem, tudok-e jatszani
Quote (Fej @ 16 Jul 2013 09:11)
én se játszom már rendszeresen de azért néha tök jó letolni pár meccset
gyengék