Quote (xGurke @ 22 Oct 2012 21:24)
kezdjük ott, hogy 20 perc volt mire elkezdődött egy game, mert minden egyes kurva alkalommal kidobott valami random balfasz geci miatt
belépek, első dolog ami kibaszta a szememet az a kibaszott undorító grafika. nem tudom hogy a faszomba gondolták ezt
következő dolog, amire már fel voltam készülve az a leavelés, ami persze be is következett az ötödik percben. két teammate kilépett, úgyhogy 3v5ben toltuk tovább a "játékot"
a shop egy rakás szar
7 percnél rám rohan valami törpe geci és 3 ütésből megöl, mondom okj
nézem a game statot : 1-17, mondom okj
MI
EZ
A
SAZR
ez a meggyalázása a dotának
clearly a l2p issue