Quote (josheide @ 9 May 2011 23:24)
Jó de mégis mennyit használjuk??
Lajo meg nem varázsló, mondjuk ez után hogy így kiderült hogy idézetnek szánta lehet én meggondolnám hogy levegyem, de amilyen elfoglaltak a korrupt modok inkább hagynám a dolgot.
emlékezz teis az illegal trade (item vs fg) warnomra ahol sunnymarcellnak postoltam poénosan hogy adok neki egy accot xx fgert
ugyan az a story
/e: és még csak nem is jsp acc volt hanem egy tört w3 szerver ingyenes accountja
This post was edited by Namechange on May 9 2011 03:33pm