d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1191192193194195257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 16 2011 07:02pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 02:56)
Ha komolyan gondoltad köszönöm, de többek mondták, hogy a summon necro nem valami közkívánt karakter



Az én leendő cuccaimmal szerintem lesz az inkább jobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikk :P


szerintem meg elég egyszerű egy karakter. bár nem a legolcsóbb. mondjuk van már vagy 2 éve h utoljára játszottam ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 16 2011 09:49pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 04:51)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?


Attól függ mire akarod használni és mennyi a költségvetésed. Ha küldesz részleteket kitalálom neked mit csinálj.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Feb 16 2011 11:02pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 01:51)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?


tal blizz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 16 2011 11:38pm
Quote (LindaPpP @ Feb 17 2011 01:51am)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?


java, bo barb, orbsorc, , bone necro
de főleg az első, az még ölni is tud
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Feb 17 2011 12:09am
Quote (Liliomtipro @ 17 Feb 2011 07:38)
java, bo barb, orbsorc, , bone necro
de főleg az első, az még ölni is tud


a tobbi is
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 17 2011 12:29am
Quote (kriza @ Feb 17 2011 08:09am)
a tobbi is


ja, az orbsorc ha df meg nw van rajta csak akkor lofasz resistjei vannak
a bone necro meg 1.11 előtt.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Feb 17 2011 12:32am
Quote (Liliomtipro @ 17 Feb 2011 08:29)
ja, az orbsorc ha df meg nw van rajta csak akkor lofasz resistjei vannak
a bone necro meg 1.11 előtt.


hc-n volt orberem 2 resettel ezelott. 1 shakot meg egy vipert vettem ra, a tobbi cuccot en talaltam. mefit siman runoltam vele gond nelkul.
low pvp bonerrel meg kiirtottam chaost. 1.12
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Feb 17 2011 02:50pm
A végén úgy döntöttem cold sorc lesz abból a fajtából is a blizzardos : P
Már meg is vettem rá a cuccokat, 100fgbe kerültek : P
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Feb 25 2011 01:39pm
Nem akarok külön topicot erre:

Kell valakinek ingyen Gheed EU SC ladderben?

Hell fokozat Act 1-ben hever egy 39-105-14-es
Game name/pw: mikro2/3
egész jó ár/érték arányban adom, ugyi? :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 25 2011 01:44pm
Quote (mikroman @ Feb 25 2011 09:39pm)
Nem akarok külön topicot erre:

Kell valakinek ingyen Gheed EU SC ladderben?

Hell fokozat Act 1-ben hever egy 39-105-14-es
Game name/pw: mikro2/3
egész jó ár/érték arányban adom, ugyi? :)


szerintem senki nem fog bemenni, itt 20 emberből 1 ha még játszik egyáltalán...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191192193194195257Next
Closed New Topic New Poll