☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablos Rövid Kérdések
Prev
1
191
192
193
194
195
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 60598
Replies: 2560
Track Topic
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#1921
Feb 16 2011 07:02pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 02:56)
Ha komolyan gondoltad köszönöm, de többek mondták, hogy a summon necro nem valami közkívánt karakter
Az én leendő cuccaimmal szerintem lesz az inkább jobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikkjobbklikk
szerintem meg elég egyszerű egy karakter. bár nem a legolcsóbb. mondjuk van már vagy 2 éve h utoljára játszottam ^^
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#1922
Feb 16 2011 09:49pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 04:51)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?
Attól függ mire akarod használni és mennyi a költségvetésed. Ha küldesz részleteket kitalálom neked mit csinálj.
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#1923
Feb 16 2011 11:02pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 01:51)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?
tal blizz
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#1924
Feb 16 2011 11:38pm
Quote (LindaPpP @ Feb 17 2011 01:51am)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?
java, bo barb, orbsorc, , bone necro
de főleg az első, az még ölni is tud
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#1925
Feb 17 2011 12:09am
Quote (Liliomtipro @ 17 Feb 2011 07:38)
java, bo barb, orbsorc, , bone necro
de főleg az első, az még ölni is tud
a tobbi is
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#1926
Feb 17 2011 12:29am
Quote (kriza @ Feb 17 2011 08:09am)
a tobbi is
ja, az orbsorc ha df meg nw van rajta csak akkor lofasz resistjei vannak
a bone necro meg 1.11 előtt.
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#1927
Feb 17 2011 12:32am
Quote (Liliomtipro @ 17 Feb 2011 08:29)
ja, az orbsorc ha df meg nw van rajta csak akkor lofasz resistjei vannak
a bone necro meg 1.11 előtt.
hc-n volt orberem 2 resettel ezelott. 1 shakot meg egy vipert vettem ra, a tobbi cuccot en talaltam. mefit siman runoltam vele gond nelkul.
low pvp bonerrel meg kiirtottam chaost. 1.12
LindaPpP
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
0.00
#1928
Feb 17 2011 02:50pm
A végén úgy döntöttem cold sorc lesz abból a fajtából is a blizzardos : P
Már meg is vettem rá a cuccokat, 100fgbe kerültek : P
mikroman
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold
:
789.80
#1929
Feb 25 2011 01:39pm
Nem akarok külön topicot erre:
Kell valakinek ingyen Gheed EU SC ladderben?
Hell fokozat Act 1-ben hever egy 39-105-14-es
Game name/pw: mikro2/3
egész jó ár/érték arányban adom, ugyi?
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#1930
Feb 25 2011 01:44pm
Quote (mikroman @ Feb 25 2011 09:39pm)
Nem akarok külön topicot erre:
Kell valakinek ingyen Gheed EU SC ladderben?
Hell fokozat Act 1-ben hever egy 39-105-14-es
Game name/pw: mikro2/3
egész jó ár/érték arányban adom, ugyi?
szerintem senki nem fog bemenni, itt 20 emberből 1 ha még játszik egyáltalán...
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
191
192
193
194
195
257
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact