Quote (Sup3RN0Va @ 20 Aug 2010 05:15)
jsp-n egy sima user max 50 pm-et tud fogadni.
egy mediator 100-200?
egy mod? több valamennyivel?
miért csak ilyen rohadt kevés áll rendelkezésre?
playdota-n, most mi (forum staff) kaptunk egy kis bővítést, miszerint 5000-ről 50.000-re növelte Ice a pm boxunkat (sima usereknek maradt az 5000)
azért én úgy érzem 50 és 5000 között van egy pöppnyi különbség
én már azt sem értem, miért sírnak, ha a sigem 70kb helyett 75
nem az 56kbos modem korszakát éljük, könyörgöm
