Quote (RRC @ 15 Jul 2013 00:13)
a stormok stackelnek?
cpt, hogy ment btw? elfelejtettem nézni
Sunday
22:34
Tamás Csillag
Kiestél ?
22:34
Levente Kovássy
ki
geci idegbeteg voltam
a netem miatt
22:34
Tamás Csillag
sry
22:34
Levente Kovássy
ülnék le
hogy kezdek
erre elmegy egy órára a net
háromszor telefonáltam be üvöltözni velük
aztán akkor
játszottunk
aztán breachel játszottam két elég close gamet
az elsőbe nmondjuk a végére nem lett close
de ha nem vagyok idegbeteg fasz
akkor nem overextendelek
mech turtle
aztan megverem
de fasz vagyok
masodik gameben meg
idra gg volt kb
aztan nescafe becheeselt
end of story
nem volt kulonosebb idegzetem hozza
hat mindegy
maradok ladder hero most egy darabig
22:36
Tamás Csillag
Láttam a játékokat
kár
22:37
Levente Kovássy
mondjuk
az jó érzés
hogy tudom
hogyha nem vagyok fasz
akkor breachet megtudtam volna verni (ez igaz mondjuk nescafera is
mert ha az utolso jatekban nem 2raxolok idegből
akkor megverem mert standardot nyomott
de protosst nem lehet becheeselni
Nescafe 2-1-re vert meg, 1. game 4gate blinkstalker all in, amit azert nem fogtam meg, mert cuttoltam a marinokat, hogy hamarabb legyen exp azert megis es nem volt eleg dps a bunkerben a tank elott, 2. gameben tolt valami szar 2gate into 4gate cheeset azt megfogtam, aztan 3. gameben idegbol 2rax reaper nem volt jo otlet, mert standardot jatszott, ha normalisan jatszok akkor megverem.
also, akkor kellenek replayek?