d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191819191920192119222724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2013 05:05am
http://www.twitch.tv/wildtv4
4-kor kezdodik a hmc csoportkorom
juggernaut fighting
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2013 05:13pm
a stormok stackelnek?

cpt, hogy ment btw? elfelejtettem nézni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2013 02:27am
Quote (RRC @ 15 Jul 2013 00:13)
a stormok stackelnek?

cpt, hogy ment btw? elfelejtettem nézni


Sunday
22:34
Tamás Csillag

Kiestél ?
22:34
Levente Kovássy

ki

geci idegbeteg voltam

a netem miatt
22:34
Tamás Csillag

sry
22:34
Levente Kovássy

ülnék le

hogy kezdek

erre elmegy egy órára a net

háromszor telefonáltam be üvöltözni velük

aztán akkor

játszottunk

aztán breachel játszottam két elég close gamet

az elsőbe nmondjuk a végére nem lett close

de ha nem vagyok idegbeteg fasz

akkor nem overextendelek

mech turtle

aztan megverem

de fasz vagyok

masodik gameben meg

idra gg volt kb

aztan nescafe becheeselt

end of story

nem volt kulonosebb idegzetem hozza

hat mindegy

maradok ladder hero most egy darabig
22:36
Tamás Csillag

Láttam a játékokat

kár
22:37
Levente Kovássy

mondjuk

az jó érzés

hogy tudom

hogyha nem vagyok fasz

akkor breachet megtudtam volna verni (ez igaz mondjuk nescafera is

mert ha az utolso jatekban nem 2raxolok idegből

akkor megverem mert standardot nyomott

de protosst nem lehet becheeselni


Nescafe 2-1-re vert meg, 1. game 4gate blinkstalker all in, amit azert nem fogtam meg, mert cuttoltam a marinokat, hogy hamarabb legyen exp azert megis es nem volt eleg dps a bunkerben a tank elott, 2. gameben tolt valami szar 2gate into 4gate cheeset azt megfogtam, aztan 3. gameben idegbol 2rax reaper nem volt jo otlet, mert standardot jatszott, ha normalisan jatszok akkor megverem.
also, akkor kellenek replayek?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2013 04:04am
Quote (RRC @ 15 Jul 2013 00:13)
a stormok stackelnek?

cpt, hogy ment btw? elfelejtettem nézni


also, nem stackelnek a stormok, még csak az hiányozna
http://www.twitch.tv/crystallizelive/old

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 15 2013 04:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 15 2013 05:00am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jul 2013 12:04)
also, nem stackelnek a stormok, még csak az hiányozna
http://www.twitch.tv/crystallizelive/old


nem lenne rossz, minden toss csak ht-t massolna minden meccsen.

stackelve minden unitot counterelne.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2013 05:24am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Jul 2013 12:00)
nem lenne rossz, minden toss csak ht-t massolna minden meccsen.

stackelve minden unitot counterelne.


ígyis counterel mondjuk minden unitot np
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2013 06:09am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 15 2013 06:14am
Quote (RRC @ 15 Jul 2013 14:09)


mit kell nézni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2013 06:39am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Jul 2013 14:14)
mit kell nézni?


2200 gémmel silver a legmagasabb amit elért

also: megvertem egy platinát
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 15 2013 06:39am
Quote (RRC @ Jul 15 2013 01:09pm)


jézus fasza, már több gamed van mint nekem :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191819191920192119222724Next
Add Reply New Topic New Poll