Quote (RRC @ 12 Jul 2013 16:32)
Quote (RRC @ 12 Jul 2013 16:32)
ezek szarok, majd psz, breach replayeket viszont adok (illetve gondolom terran részről lennél kiváncsi)
sőt adj egy skypeot és küldök most egy raklap replayt
egyébként az én csoportköröm vasárnap 4-kor kezdődik majd ugyanitt, iso szurkolotabor
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 12 2013 09:59am