d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191619171918191919202724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2013 04:36am
Quote (RRC @ 9 Jul 2013 11:35)
amúgy csak abból gondolom, hogy this weeket írtak

itt is szerdánként peccselnek meg maintenance is akkor van, nem?


yy
Member
Posts: 3,620
Joined: Aug 8 2006
Gold: 7,790.00
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2013 08:29am
jó ez a terran

de protoss ellen mit csinálok :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 08:36am
Quote (RRC @ 9 Jul 2013 16:29)
jó ez a terran

de protoss ellen mit csinálok :D


amit a többi ellen, marinet.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2013 08:39am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jul 2013 16:36)
amit a többi ellen, marinet.


bronzba még jó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2013 09:08am
Quote (RRC @ 9 Jul 2013 15:39)
bronzba még jó


Hellbat marauder medivac viking and the occasional ghosts.
Also van most v 10 replayem, meg majd jatszom meg meg amiket psztol kapok ha hazaertem feltolom jspre

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2013 09:10am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 12 2013 09:32am
http://www.twitch.tv/wildtv4

a replayekre igényt tartanék :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2013 09:51am
Quote (RRC @ 12 Jul 2013 16:32)
http://www.twitch.tv/wildtv4

a replayekre igényt tartanék :c


Quote (RRC @ 12 Jul 2013 16:32)
http://www.twitch.tv/wildtv4

a replayekre igényt tartanék :c


ezek szarok, majd psz, breach replayeket viszont adok (illetve gondolom terran részről lennél kiváncsi)
sőt adj egy skypeot és küldök most egy raklap replayt
egyébként az én csoportköröm vasárnap 4-kor kezdődik majd ugyanitt, iso szurkolotabor :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 12 2013 09:59am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 12 2013 10:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Jul 2013 17:51)
ezek szarok, majd psz, breach replayeket viszont adok (illetve gondolom terran részről lennél kiváncsi)
sőt adj egy skypeot és küldök most egy raklap replayt
egyébként az én csoportköröm vasárnap 4-kor kezdődik majd ugyanitt, iso szurkolotabor :D


nincs fent a skype, még nem raktam fel, meg amúgyis el kell mennem, megvárom később
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 12 2013 04:59pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191619171918191919202724Next
Add Reply New Topic New Poll