d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191519161917191819192724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2013 03:14am
Quote (RRC @ 8 Jul 2013 00:05)
áh, nagyon fun ez a terran


masterrace
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2013 02:37pm
Quote (RRC @ 8 Jul 2013 22:26)


cpt a balansz szakértő itt. ^^

btw nem örülök a banshee buffnak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 8 2013 07:03pm
Quote (RRC @ 8 Jul 2013 21:26)


Hat igy nem lesz egy hatalmas valtozas, hogy a rs time nem valtozik, csak valid open lesz egy gazrol a cloak banshee exp. Igazabol ez nekem eleg jo lesz mert tudok egy gazrol sztem hellion bansheezni ugy h fut mellette ket rax, es valamivel safebb lesz az open tvpre. Tvt-ben is visszaesik legalabb a nagyon korai hellbat, amivel sok gondom nem volt, csak mar sokat ense fogok tudni abjuzerkedni :d tvzben nem lesz nagy durranas, ott is valamivel jobb lesz de a timing nem fog kulonosebben valtozni, szoval nagyon nem latom h para lenne nekik, kicsit jobban kell majd scoutolni h milyen opent tol a terran. Overall sztem jo patch lesz, mikor jon? Nem akartam mar megnezni az egesz postot telefonrol xd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 07:35pm


megoldana mindent egy pontban..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2013 03:53am
Quote (Anarkin @ 9 Jul 2013 02:35)
http://2.ii.gl/t9buZS.png

megoldana mindent egy pontban..


Aztan lehetne nezni az unalmas pvzket :d
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2013 04:02am
http://www.youtube.com/user/filtersc
en amugy ennek a sracnak a videoit kovettem es szerintem tok jok, elejen megmutat egy nagyonalap nyitast amit tudtam hasznalni minden ellen, aztan mikor mar ugy ereztem, hogy megy jol, lehetett valtoztatgatni kicsit kulonbozo fajok ellen etc, tok bebilepesekben halad, ahogy latom van kulon hotsos gajdja is mar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2013 04:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2013 03:03)
Hat igy nem lesz egy hatalmas valtozas, hogy a rs time nem valtozik, csak valid open lesz egy gazrol a cloak banshee exp. Igazabol ez nekem eleg jo lesz mert tudok egy gazrol sztem hellion bansheezni ugy h fut mellette ket rax, es valamivel safebb lesz az open tvpre. Tvt-ben is visszaesik legalabb a nagyon korai hellbat, amivel sok gondom nem volt, csak mar sokat ense fogok tudni abjuzerkedni :d tvzben nem lesz nagy durranas, ott is valamivel jobb lesz de a timing nem fog kulonosebben valtozni, szoval nagyon nem latom h para lenne nekik, kicsit jobban kell majd scoutolni h milyen opent tol a terran. Overall sztem jo patch lesz, mikor jon? Nem akartam mar megnezni az egesz postot telefonrol xd


elvileg szerdán
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2013 04:26am
Quote (RRC @ 9 Jul 2013 11:03)
elvileg szerdán


Woot. Kiraly. Akkor vasarnap hmc-n lehet blind counter bo-t tolni nescafe ellen \o/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2013 04:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2013 12:26)
Woot. Kiraly. Akkor vasarnap hmc-n lehet blind counter bo-t tolni nescafe ellen \o/


amúgy csak abból gondolom, hogy this weeket írtak

itt is szerdánként peccselnek meg maintenance is akkor van, nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191519161917191819192724Next
Add Reply New Topic New Poll