Quote (Cpt_Ghost @ 7 Jul 2013 20:39)
ha jol megfizetnek akkor jo coach is vagyok, volt 3-4 tanitvanyom ok egesz szepen feljebb is jutottak

$.$
egyebkent meg ha tanitok akkor nem is jatszok a tanitvany ellen mert semmi ertelme.
Nekem az elején azt csináltad, amit fenn írtam.
Mondtam, hogy kipróbálnám a terránt is, és behívtál egy gamebe, 10. percben leöltél, és közölted, hogy van egy replayem, ami több, mint elég. csá.
^^
Nem szemrehányásként írtam, csak megemlítettem, hogy talán nem a legjobb a módszered. A szándék megvolt, azt értékeltem.

Quote (Cpt_Ghost @ 7 Jul 2013 20:39)
ha jol megfizetnek akkor jo coach is vagyok, volt 3-4 tanitvanyom ok egesz szepen feljebb is jutottak

$.$
egyebkent meg ha tanitok akkor nem is jatszok a tanitvany ellen mert semmi ertelme.
a te eseted inkabb az volt, hogy sirtal, hogy milyen imba a marine tank es hogy p-vel nem tudsz mit csinalni ellene, en meg mondtam, hogy switch roles es nyomtam egy colo 1a-t.
nem colo 1a-t nyomtál, hanem elvileg meg akartad mutatni, hogy terránnal hogy kell játszani és azzal voltál.
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 7 2013 12:44pm