d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191319141915191619172724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 5 2013 03:59pm
Quote (Anarkin @ 5 Jul 2013 23:59)
idra mindig ezt csinálja, be-A-moveol valahova és utána vagy buzi terran vagy kilép gg nélkül : D

tournament döntőjében is nem egyszer ez volt kb..


imádom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2013 09:17am
switchelek terranra :T
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 7 2013 09:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Jul 2013 00:09)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1048740_190480384448981_375870105_o.jpg


ezek közül a fele nem volt master amikor utoljára néztem őket

aztex meg silverből master lett? meg is lepett volna, ha nem protoss
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2013 12:29pm
Quote (NerfHydraDPS @ 7 Jul 2013 16:23)
ezek közül a fele nem volt master amikor utoljára néztem őket

aztex meg silverből master lett? meg is lepett volna, ha nem protoss


én is röhögtem pár invitee-n az alap 16-ból
meg mondjuk a bejutás sem volt lófasz se kb, második körben kimerült az összes aki egyáltalán súrolta a mastert.
DE AZÉRT JÓ GROUPOT KAPTAM BREACHCSEL :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2013 12:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Jul 2013 20:29)
én is röhögtem pár invitee-n az alap 16-ból
meg mondjuk a bejutás sem volt lófasz se kb, második körben kimerült az összes aki egyáltalán súrolta a mastert.
DE AZÉRT JÓ GROUPOT KAPTAM BREACHCSEL :DDDDDDDDDD


meddig jutottál?

tudnál mondani pár alapnyitást terrannal btw?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2013 12:34pm
Quote (RRC @ 7 Jul 2013 19:30)
meddig jutottál?

tudnál mondani pár alapnyitást terrannal btw?


14-én lesz az én csoportköröm, szóval még semeddig. De Acelni kéne a groupot :c
egyebkent meg eleted legrosszabb dontese valtani protossrol, hacsak nem akarsz progamer lenni ofc.
de amugymeg tudok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 7 2013 12:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Jul 2013 20:34)
14-én lesz az én csoportköröm, szóval még semeddig. De Acelni kéne a groupot :c
egyebkent meg eleted legrosszabb dontese valtani protossrol, hacsak nem akarsz progamer lenni ofc.
de amugymeg tudok.


igazából nyomtam 1 gamet terrannal csak úgy random és iszonyatosan megtetszett az egész, nem tudom miért

én még inkább azért játszok, hogy élvezzem, nem akarok semmiféle pro lenni, max masters

tl-en az összes build amit találok outdated, azért kérdezlek téged
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2013 12:38pm
Quote (RRC @ 7 Jul 2013 19:35)
igazából nyomtam 1 gamet terrannal csak úgy random és iszonyatosan megtetszett az egész, nem tudom miért

én még inkább azért játszok, hogy élvezzem, nem akarok semmiféle pro lenni, max masters

tl-en az összes build amit találok outdated, azért kérdezlek téged


hat igazabol ez a lenyege a jateknak, hogy azzal jatsz ami tetszik. Hat tudok majd igazabol adni egy replaypackot azokbol amiket jatszom mostanaban, bar en eleg weirdofuck neha amit tolok, de igazabol azzal pont lehet, hogy sikeres leszel :DD (igy bo nincs leirva, hogy mit mikor, stb, nem elek ilyenekkel)

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 7 2013 12:39pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 7 2013 12:38pm
Quote (RRC @ 7 Jul 2013 20:30)
meddig jutottál?

tudnál mondani pár alapnyitást terrannal btw?


cpt kibaszott jól játszik, de a tanítás nála annyiból áll, hogy beléptek egy gamebe, ahol ~10 percnél legyaláz, nesze most már van replayed (egy darab), mindent tudsz. (megtörtént eset ^^)

A tanítás és a játéktudás két külön skill.

Anno talán taszilo mutatott pár taktikát és ő azt is elmondta, hogy mit miért, hogyan. Ő például elég jól tanít.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 7 2013 12:39pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jul 2013 19:38)
cpt kibaszott jól játszik, de a tanítás nála annyiból áll, hogy beléptek egy gamebe, ahol ~10 percnél legyaláz, nesze most már van replayed (egy darab), mindent tudsz. (megtörtént eset ^^)

A tanítás és a játéktudás két külön skill.

Anno talán taszilo mutatott pár taktikát és ő azt is elmondta, hogy mit miért, hogyan. Ő például elég jól tanít.


ha jol megfizetnek akkor jo coach is vagyok, volt 3-4 tanitvanyom ok egesz szepen feljebb is jutottak :D $.$
egyebkent meg ha tanitok akkor nem is jatszok a tanitvany ellen mert semmi ertelme.
a te eseted inkabb az volt, hogy sirtal, hogy milyen imba a marine tank es hogy p-vel nem tudsz mit csinalni ellene, en meg mondtam, hogy switch roles es nyomtam egy colo 1a-t.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 7 2013 12:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191319141915191619172724Next
Add Reply New Topic New Poll