Quote (CyberPunk666 @ 7 Jul 2013 19:38)
cpt kibaszott jól játszik, de a tanítás nála annyiból áll, hogy beléptek egy gamebe, ahol ~10 percnél legyaláz, nesze most már van replayed (egy darab), mindent tudsz. (megtörtént eset ^^)
A tanítás és a játéktudás két külön skill.
Anno talán taszilo mutatott pár taktikát és ő azt is elmondta, hogy mit miért, hogyan. Ő például elég jól tanít.
ha jol megfizetnek akkor jo coach is vagyok, volt 3-4 tanitvanyom ok egesz szepen feljebb is jutottak

$.$
egyebkent meg ha tanitok akkor nem is jatszok a tanitvany ellen mert semmi ertelme.
a te eseted inkabb az volt, hogy sirtal, hogy milyen imba a marine tank es hogy p-vel nem tudsz mit csinalni ellene, en meg mondtam, hogy switch roles es nyomtam egy colo 1a-t.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 7 2013 12:40pm