Quote (josheide @ 4 Jul 2013 13:20)
grat
gyorsabban fejlodsz mint anno barki akire emlekszem hogy elkzdte
hamarosan cpt-t fogod alazni
na most en nem akarok nagyzolni, de a tobbseg nem is igazan volt plat alatt, mar aki ki is jutott onnan
mondjuk eleg kesze kusza mar a ladder, mindenesetre keep it up gg
tevetava pl forever plat, ott kezdte, maradt is ott, huehuhe
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 4 2013 06:55am