d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191219131914191519162724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 4 2013 06:20am
Quote (RRC @ 4 Jul 2013 13:19)
nvm, ezt akartam linkelni :D

végre feldobott


grat

gyorsabban fejlodsz mint anno barki akire emlekszem hogy elkzdte

hamarosan cpt-t fogod alazni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2013 06:21am
Quote (josheide @ 4 Jul 2013 14:20)
grat

gyorsabban fejlodsz mint anno barki akire emlekszem hogy elkzdte

hamarosan cpt-t fogod alazni


http://prntscr.com/1dhyro

fasza, hogy nem tudok editelni

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2013 06:53am
Quote (josheide @ 4 Jul 2013 13:20)
grat

gyorsabban fejlodsz mint anno barki akire emlekszem hogy elkzdte

hamarosan cpt-t fogod alazni

na most en nem akarok nagyzolni, de a tobbseg nem is igazan volt plat alatt, mar aki ki is jutott onnan
mondjuk eleg kesze kusza mar a ladder, mindenesetre keep it up gg
tevetava pl forever plat, ott kezdte, maradt is ott, huehuhe

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 4 2013 06:55am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2013 06:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Jul 2013 14:53)
na most en nem akarok nagyzolni, de a tobbseg nem is igazan volt plat alatt, mar aki ki is jutott onnan


en asszem 2, talan harom honapig is toltam es top platig jutottam csak xd
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 4 2013 06:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Jul 2013 13:53)
na most en nem akarok nagyzolni, de a tobbseg nem is igazan volt plat alatt, mar aki ki is jutott onnan
mondjuk eleg kesze kusza mar a ladder, mindenesetre keep it up gg


En bizony vegigjartam a letra minden fokat.

Mondjuk te az osidokben kezdted, de azert tartsd a szemed RRC -n mert meg fog alazni hamarosan.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2013 07:09am
Quote (josheide @ 4 Jul 2013 13:55)
En bizony vegigjartam a letra minden fokat.

Mondjuk te az osidokben kezdted, de azert tartsd a szemed RRC -n mert meg fog alazni hamarosan.


holnap utan megyek wcs selejtezore :c
de egyebkent jo lenne valami rivalry, megdobna a hangulatot
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2013 08:53am
http://binarybeast.com/xSC21307033
jo groupot kaptam HMC-n
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2013 05:09pm

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 5 2013 03:52pm
röhögök ahogy idra ragel

1 fungus elkapta az összes mutáját xdddd

-80 supply pár másodperc alatt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2013 03:59pm
Quote (RRC @ 5 Jul 2013 23:52)
röhögök ahogy idra ragel

1 fungus elkapta az összes mutáját xdddd

-80 supply pár másodperc alatt


idra mindig ezt csinálja, be-A-moveol valahova és utána vagy buzi terran vagy kilép gg nélkül : D

tournament döntőjében is nem egyszer ez volt kb..

// amúgy nem úgy volt hogy ő most terranozik?

This post was edited by Anarkin on Jul 5 2013 03:59pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191219131914191519162724Next
Add Reply New Topic New Poll