d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191119121913191419152724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 3 2013 02:37pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 3 2013 09:30pm)
nem viccelek, semmi mas nem kell. Egyszer probald ki azt, hogy direkt figyelsz ra, hogy ne allitsd le egy masodpercre sem a worker productiont es expelsz is, csak egyszer.
2 bazisrol 5 rax 1 factory 1 starport, 3-rol 8 rax 1 factory 2 starport, p-vel is valami hasonlo resource spending az optimalis, hogy eltudd kolteni a penzedet.


2v2-rol beszelunk
nincs olyan, hogy en most ezt akarom gyakorolni, ugyhogy ezt csinalom, alkalmazkodni kell a jatek menetehez
Quote (CyberPunk666 @ Jul 3 2013 09:29pm)
Cheese gamek idegesítenek, nem szeretek cheeselni, inkább a macro game érdekel. Ha cheeseket gyakorolnék valszeg nem lenne gond a feljutással, csak azzal, hogy ha 10 percnél hosszabb a game...


egy cheese a legritkabb esetben fogja az elso 5 percben megnyerni neked a meccset, csak inditast ad a jateknak, ha megtanulod, mikent kell cheese utan nyitni defenziv illetve offenziv oldalon, akkor mar nem diamond szintrol beszelunk
e: sztem ne hallgass cptre... lol

This post was edited by Taszilo.^ on Jul 3 2013 02:37pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 02:41pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 21:37)
2v2-rol beszelunk
nincs olyan, hogy en most ezt akarom gyakorolni, ugyhogy ezt csinalom, alkalmazkodni kell a jatek menetehez

egy cheese a legritkabb esetben fogja az elso 5 percben megnyerni neked a meccset, csak inditast ad a jateknak, ha megtanulod, mikent kell cheese utan nyitni defenziv illetve offenziv oldalon, akkor mar nem diamond szintrol beszelunk
e: sztem ne hallgass cptre... lol


1v1-rol van szo afaik, 2v2-rol meg felesleges beszelni, mert ugy faszsag az osszes teamgame ahogy van, 1/2base all in gg
meg azert az, hogy ha teamgameben akar valaki macrozni, hat az eleg tiptoplel

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 3 2013 02:42pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 3 2013 02:43pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 3 2013 09:41pm)
1v1-rol van szo afaik, 2v2-rol meg felesleges beszelni, mert ugy faszsag az osszes teamgame ahogy van, 1/2base all in gg
meg azert az, hogy ha teamgameben akar valaki macrozni, hat az eleg tiptoplel


2v2-rol van szo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 02:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 21:43)
2v2-rol van szo


im out
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 04:20pm
jelentkeztem wcs qualifierre lel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2013 04:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Jul 2013 00:20)
jelentkeztem wcs qualifierre lel


gl
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2013 04:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jul 2013 22:41)
1v1-rol van szo afaik, 2v2-rol meg felesleges beszelni, mert ugy faszsag az osszes teamgame ahogy van, 1/2base all in gg
meg azert az, hogy ha teamgameben akar valaki macrozni, hat az eleg tiptoplel


Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 22:43)
2v2-rol van szo


igazából mind a kettőről.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 04:25pm
Quote (RRC @ 3 Jul 2013 23:23)
gl


realis eselyet nem latom, hogy sokaig jussak, de azert jo lenne, legalabb jatszhatnek valami allattal : D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2013 06:17am
http://prntscr.com/1dhrf9

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2 hét game után nem rossz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2013 06:19am
Quote (RRC @ 4 Jul 2013 14:17)
http://prntscr.com/1dhrf9

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2 hét game után nem rossz


nvm, ezt akartam linkelni :D

végre feldobott
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191119121913191419152724Next
Add Reply New Topic New Poll