Quote (Cpt_Ghost @ Jul 3 2013 09:30pm)
nem viccelek, semmi mas nem kell. Egyszer probald ki azt, hogy direkt figyelsz ra, hogy ne allitsd le egy masodpercre sem a worker productiont es expelsz is, csak egyszer.
2 bazisrol 5 rax 1 factory 1 starport, 3-rol 8 rax 1 factory 2 starport, p-vel is valami hasonlo resource spending az optimalis, hogy eltudd kolteni a penzedet.
2v2-rol beszelunk
nincs olyan, hogy en most ezt akarom gyakorolni, ugyhogy ezt csinalom, alkalmazkodni kell a jatek menetehez
Quote (CyberPunk666 @ Jul 3 2013 09:29pm)
Cheese gamek idegesítenek, nem szeretek cheeselni, inkább a macro game érdekel. Ha cheeseket gyakorolnék valszeg nem lenne gond a feljutással, csak azzal, hogy ha 10 percnél hosszabb a game...
egy cheese a legritkabb esetben fogja az elso 5 percben megnyerni neked a meccset, csak inditast ad a jateknak, ha megtanulod, mikent kell cheese utan nyitni defenziv illetve offenziv oldalon, akkor mar nem diamond szintrol beszelunk
e: sztem ne hallgass cptre... lol
This post was edited by Taszilo.^ on Jul 3 2013 02:37pm