Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jul 2013 22:17)
make worker
make supply depo/pylon/overlord
spend resources
make units
1a
?????
diamond
Az első párszáz még vicces volt... Bár nem várom el, hogy leszállj ide azokból a master magasságokból.
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 22:20)
tanuld meg a cheeseket, es azt, hogy bizonyos cheese utan miban leszel/lesz az ellenfeled hatranyban
Cheese gamek idegesítenek, nem szeretek cheeselni, inkább a macro game érdekel. Ha cheeseket gyakorolnék valszeg nem lenne gond a feljutással, csak azzal, hogy ha 10 percnél hosszabb a game...
Quote (RRC @ 3 Jul 2013 22:27)
én meg ha nem tossozni kezdtem volna el, akkor terranoznék, valamiért nagyon bejön
az a kibaszott sok pozicionálás megöl, pozicionálni a tankokat, a minekat, minden szart... valahogy nem jön be a játékstílus.
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 3 2013 02:30pm