d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1191019111912191319142724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2013 02:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jul 2013 22:00)
>rozsaszin poloban streamelni
gaypride obv


nem azért írtam, már gondoltam rá korábban is

csak a rózsaszín póló eszembejuttatta

igazából mindegy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 02:06pm
Quote (RRC @ 3 Jul 2013 21:02)
nem azért írtam, már gondoltam rá korábban is

csak a rózsaszín póló eszembejuttatta

igazából mindegy


jo hat amugy csak szimplan brit : D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2013 02:09pm
úgy érzem megakadtam a fejlődésben :(

Egyszerűen egyhelyben toporgok több hete, nem jutok tovább. :(

valaki tanítson meg egy plat szintre játszani.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 3 2013 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 3 2013 09:09pm)
úgy érzem megakadtam a fejlődésben :(

Egyszerűen egyhelyben toporgok több hete, nem jutok tovább. :(

valaki tanítson meg egy plat szintre játszani.


pick a race
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2013 02:17pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 22:09)
pick a race


Nekem bejön ez a randomozás, de a terrant szeretem legkevésbé, a zerg/toss között meg nem tudnák dönteni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 02:17pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2013 21:09)
úgy érzem megakadtam a fejlődésben :(

Egyszerűen egyhelyben toporgok több hete, nem jutok tovább. :(

valaki tanítson meg egy plat szintre játszani.


make worker
make supply depo/pylon/overlord
spend resources
make units
1a
?????
diamond
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 3 2013 02:20pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 3 2013 09:17pm)
Nekem bejön ez a randomozás, de a terrant szeretem legkevésbé, a zerg/toss között meg nem tudnák dönteni.


tanuld meg a cheeseket, es azt, hogy bizonyos cheese utan miban leszel/lesz az ellenfeled hatranyban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2013 02:27pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2013 22:17)
Nekem bejön ez a randomozás, de a terrant szeretem legkevésbé, a zerg/toss között meg nem tudnák dönteni.


én meg ha nem tossozni kezdtem volna el, akkor terranoznék, valamiért nagyon bejön
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2013 02:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jul 2013 22:17)
make worker
make supply depo/pylon/overlord
spend resources
make units
1a
?????
diamond


Az első párszáz még vicces volt... Bár nem várom el, hogy leszállj ide azokból a master magasságokból.

Quote (Taszilo.^ @ 3 Jul 2013 22:20)
tanuld meg a cheeseket, es azt, hogy bizonyos cheese utan miban leszel/lesz az ellenfeled hatranyban


Cheese gamek idegesítenek, nem szeretek cheeselni, inkább a macro game érdekel. Ha cheeseket gyakorolnék valszeg nem lenne gond a feljutással, csak azzal, hogy ha 10 percnél hosszabb a game...


Quote (RRC @ 3 Jul 2013 22:27)
én meg ha nem tossozni kezdtem volna el, akkor terranoznék, valamiért nagyon bejön


az a kibaszott sok pozicionálás megöl, pozicionálni a tankokat, a minekat, minden szart... valahogy nem jön be a játékstílus.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 3 2013 02:30pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2013 02:30pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2013 21:29)
Az első párszáz még vicces volt... Bár nem várom el, hogy leszállj ide azokból a master magasságokból.



Cheese gamek idegesítenek, nem szeretek cheeselni, inkább a macro game érdekel. Ha cheeseket gyakorolnék valszeg nem lenne gond a feljutással, csak azzal, hogy ha 10 percnél hosszabb a game...


nem viccelek, semmi mas nem kell. Egyszer probald ki azt, hogy direkt figyelsz ra, hogy ne allitsd le egy masodpercre sem a worker productiont es expelsz is, csak egyszer.
2 bazisrol 5 rax 1 factory 1 starport, 3-rol 8 rax 1 factory 2 starport, p-vel is valami hasonlo resource spending az optimalis, hogy eltudd kolteni a penzedet.
masreszt meg kell cheeselni is, hasonlo aranyban mint makrozni, ha valaki valamelyiket nem tudja, az egyiket sem tudja.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 3 2013 02:34pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1191019111912191319142724Next
Add Reply New Topic New Poll