d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1190919101911191219134765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2016 06:34am
Tegnap ejszakaztam elöször Zürichben. Jött 5 haver megünnepelni a szülinapomat, elöször elkezdtünk egy parkban alapozni. Kb ket ora utan elindultam egyikükkel setalni egy kört, egyik masik jött utanunk. Megalltunk egy helyen focizni egy felig üres tejesdobozzal, utana jött hozzank ket fiatal csaj hogy nem lattunk-e egy doboz cigit. Lattam egy par zoknit meg egy tubus fogkremet, de azok nem kellettek nekik. Elkezdtek meselni hogy 2 csavoval voltak es lenyultak a cigit azt elmentek. Mivel egy parkban voltunk hajnali 2 körül megkertek hogy kiserjük el öket. Utközben megtalaltuk a ket csavot is, egyikük elfutott ahogy meglatott minket, a masikat meg felajanlott nekünk egy kis jägermeistert. Elkezdtünk beszelgetni a csajokkal, erre megjött a többi haverom is. Erre visszajött az a random csavo is aki elfutott, es mondta nekünk hogy takarodjunk a faszba a területeröl, es elkezdte lökdösni az egyik 40 kilos haveromat. Mondtam neki hogy nyugodjon le es gondolkozzon mar el azon mit is csinal. Annyira elborult itt az agya hogy nekemugrott volna ha a baratja nem fogja le, aztan baratja is megkert hogy menjünk el. Mondtuk nn, aztan par perc faszjancsiskodas utan elmentek. Megittunk mindent es mentünk tovabb, ut közben lattunk a csavot aki meg akart verni hogy a földön fetreng a hanyasaban.

Mentünk Burger Kingbe, ahogy sorra kerültem jött egy biztonsagi ör hogy valaki kitepte es eldobta a kartyaolvasot. Haverommal bedugtuk a kabeleket hogy gyorsabban tudjunk rendelni, a kasszas csavo meg annyira halas volt hogy adott mindkettönknek ingyen sültkrumplit meg üditöt. Kaja utan mentünk a belvarosba, csavo aki kert tölünk tüzet mondta arrafele mar vege a bulinak, ha jo helyet keresünk menjünk mashova kb 20 percre gyalog. Hivtunk egy taxit, es amire odaertünk kitalaltuk hogy menjünk megis mashova, ugyhogy setaltunk vissza kb ugyan oda ahonnan jöttünk. Ott vettünk piat, azt iszogattunk egy haz lepcsöjenel mint valami csövesek. Itt hazamentek ketten, mi meg elindultunk keresni egy bart. Ablakbol lattuk egyik helyen hogy nagyon sok csak van, a dolgozok thai csavok voltak es karaokeztak, az összes csaj meg miattuk volt ott. Ezt nem igazan tudtuk hova tenni ugyhogy mentünk tovabb. Megalltunk megbeszelni hova menjünk, azt jött ki egy csavo egy kuplerajbol mellettünk hogy teljesen atbasztak es el se elvezett. Jött erre egy masik csavo, mondta milyen hülyek vagyunk hogy nem nezzük meg a kinalatot. Egyik haverom be is ment a csavoval, es irt hogy teljesen jok az arak es egyedül visszatert aki bevitte. Mondta miraculixet szedett azert nem akart dukni. Mentünk hat tovabb iszogatni, es varhattunk fel orat haveromra. Utana mondtak többiek hogy nem igazsagos hogy nekem van szülinapom es a haverom elmegy kurvazni, ezert meghivnak egy sztriptizbarba. Volt par ~40 eves hatalmasmellü csaj, mondtam nn szar es egy sör utan kimentem egy masik sraccal azt mentünk haza hozzam. Kb egy ora mulva hivott haver aki maradt a sztriptizbarban hogy teljesen lehuztak öket, szoval nem bantam meg hogy elmentem. Haver itt alszik meg a szobaban, remeltem hogy felebred amire ezt leirom, de nem, ugyhogy elegge mesh a szituacio.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2016 06:40am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 8 2016 12:34pm)
Tegnap ejszakaztam elöször Zürichben. Jött 5 haver megünnepelni a szülinapomat, elöször elkezdtünk egy parkban alapozni. Kb ket ora utan elindultam egyikükkel setalni egy kört, egyik masik jött utanunk. Megalltunk egy helyen focizni egy felig üres tejesdobozzal, utana jött hozzank ket fiatal csaj hogy nem lattunk-e egy doboz cigit. Lattam egy par zoknit meg egy tubus fogkremet, de azok nem kellettek nekik. Elkezdtek meselni hogy 2 csavoval voltak es lenyultak a cigit azt elmentek. Mivel egy parkban voltunk hajnali 2 körül megkertek hogy kiserjük el öket. Utközben megtalaltuk a ket csavot is, egyikük elfutott ahogy meglatott minket, a masikat meg felajanlott nekünk egy kis jägermeistert. Elkezdtünk beszelgetni a csajokkal, erre megjött a többi haverom is. Erre visszajött az a random csavo is aki elfutott, es mondta nekünk hogy takarodjunk a faszba a területeröl, es elkezdte lökdösni az egyik 40 kilos haveromat. Mondtam neki hogy nyugodjon le es gondolkozzon mar el azon mit is csinal. Annyira elborult itt az agya hogy nekemugrott volna ha a baratja nem fogja le, aztan baratja is megkert hogy menjünk el. Mondtuk nn, aztan par perc faszjancsiskodas utan elmentek. Megittunk mindent es mentünk tovabb, ut közben lattunk a csavot aki meg akart verni hogy a földön fetreng a hanyasaban.

Mentünk Burger Kingbe, ahogy sorra kerültem jött egy biztonsagi ör hogy valaki kitepte es eldobta a kartyaolvasot. Haverommal bedugtuk a kabeleket hogy gyorsabban tudjunk rendelni, a kasszas csavo meg annyira halas volt hogy adott mindkettönknek ingyen sültkrumplit meg üditöt. Kaja utan mentünk a belvarosba, csavo aki kert tölünk tüzet mondta arrafele mar vege a bulinak, ha jo helyet keresünk menjünk mashova kb 20 percre gyalog. Hivtunk egy taxit, es amire odaertünk kitalaltuk hogy menjünk megis mashova, ugyhogy setaltunk vissza kb ugyan oda ahonnan jöttünk. Ott vettünk piat, azt iszogattunk egy haz lepcsöjenel mint valami csövesek. Itt hazamentek ketten, mi meg elindultunk keresni egy bart. Ablakbol lattuk egyik helyen hogy nagyon sok csak van, a dolgozok thai csavok voltak es karaokeztak, az összes csaj meg miattuk volt ott. Ezt nem igazan tudtuk hova tenni ugyhogy mentünk tovabb. Megalltunk megbeszelni hova menjünk, azt jött ki egy csavo egy kuplerajbol mellettünk hogy teljesen atbasztak es el se elvezett. Jött erre egy masik csavo, mondta milyen hülyek vagyunk hogy nem nezzük meg a kinalatot. Egyik haverom be is ment a csavoval, es irt hogy teljesen jok az arak es egyedül visszatert aki bevitte. Mondta miraculixet szedett azert nem akart dukni. Mentünk hat tovabb iszogatni, es varhattunk fel orat haveromra. Utana mondtak többiek hogy nem igazsagos hogy nekem van szülinapom es a haverom elmegy kurvazni, ezert meghivnak egy sztriptizbarba. Volt par ~40 eves hatalmasmellü csaj, mondtam nn szar es egy sör utan kimentem egy masik sraccal azt mentünk haza hozzam. Kb egy ora mulva hivott haver aki maradt a sztriptizbarban hogy teljesen lehuztak öket, szoval nem bantam meg hogy elmentem. Haver itt alszik meg a szobaban, remeltem hogy felebred amire ezt leirom, de nem, ugyhogy elegge mesh a szituacio.


hát ezt nem érte meg elolvasni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2016 06:45am
várom ákos helyzetjelentését
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2016 06:47am
Quote (sylke @ 8 Oct 2016 14:45)
várom ákos helyzetjelentését


:D
sikeresen jartam
vagy hat meg kiderulhet, lehet, hogy daralt faleveleket adtak 8d

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 8 2016 07:01am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 8 2016 06:53am
Quote (sylke @ Oct 8 2016 02:45pm)
várom ákos helyzetjelentését


Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2016 02:47pm)
:D
sikeresen jartam
vagy hat meg kiderult, lehet, hogy daralt faleveleket adtak 8d


???!!!!
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 8 2016 06:56am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2016 01:47pm)
:D
sikeresen jartam
vagy hat meg kiderult, lehet, hogy daralt faleveleket adtak 8d


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Oct 8 2016 06:57am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2016 01:47pm)
:D
sikeresen jartam
vagy hat meg kiderult, lehet, hogy daralt faleveleket adtak 8d


Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 8 2016 07:00am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2016 07:00am
Quote (cowding @ 8 Oct 2016 14:53)
???!!!!


mar egy ideje probalok fuvet szerezni
tegnap este elmentem egy egy helyre a varosban, egy kozlekedesi csomopont kb, es abbol kinyulik egy utca, ami tele van kocsmakkal meg nightclubbokkal meg ilyenek, mind a ketto ismert rola, hogy drogokkal telitett az esti orakban
amikor mar vegigmentem az emlitett uccan, es keszultem ra, hogy elinduljak hazafele, elkezdett szemezgetni velem ket keleteuropai import ferfi, szoval gondoltam embereimre talaltam megis
mondta az egyik, hogy 5g x korona, de mivel nem volt nalam annyi keszpenz (xd), megegyeztunk fele mennyisegben
ugye sunyin tortent meg a csere, szoval nem volt lehetosegem tanulmanyozni a cuccot

Quote (lacketto @ 8 Oct 2016 14:56)
:DDDDDDDDDDDD


kiderulhet* akart lenni

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 8 2016 07:00am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2016 07:23am
Quote (SummertimeClothes @ 8 Oct 2016 15:00)
mar egy ideje probalok fuvet szerezni
tegnap este elmentem egy egy helyre a varosban, egy kozlekedesi csomopont kb, es abbol kinyulik egy utca, ami tele van kocsmakkal meg nightclubbokkal meg ilyenek, mind a ketto ismert rola, hogy drogokkal telitett az esti orakban
amikor mar vegigmentem az emlitett uccan, es keszultem ra, hogy elinduljak hazafele, elkezdett szemezgetni velem ket keleteuropai import ferfi, szoval gondoltam embereimre talaltam megis
mondta az egyik, hogy 5g x korona, de mivel nem volt nalam annyi keszpenz (xd), megegyeztunk fele mennyisegben
ugye sunyin tortent meg a csere, szoval nem volt lehetosegem tanulmanyozni a cuccot



kiderulhet* akart lenni


azt is tedd hozzá, hogy elötte meg éjszaka random emberekhez mentél oda hogy van-e neki elado :DDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190919101911191219134765Next
Add Reply New Topic New Poll